Обозреватель Криворожский Новости Общество Активисты обвинили гендиректора комбината «АрселорМиттал Кривой Рог» в клевете (ОФИЦИАЛЬНОЕ ЗАЯВЛЕНИЕ)

Активисты обвинили гендиректора комбината «АрселорМиттал Кривой Рог» в клевете (ОФИЦИАЛЬНОЕ ЗАЯВЛЕНИЕ)

14-12-2016 14:11 1711 0 Общество

Коалиция общественных объединений Кривого Рога «Досить труїти Кривий Ріг» сообщила о приостановке каких-либо действий в направлении подписании Меморандума о гарантии реализации природоохранных мер по охране окружающей среды и соблюдения стандартов экологической безопасности.

Читайте также: Красный туман над Кривым Рогом – это нормально! (ФОТО)

Причиной этому послужила клевета в адрес членов Коалиции и вообще активных граждан Кривого Рога, прозвучавшая на пресс-конференции в Киеве из уст Генерального директора комбината «АМКР» Паражмита Калона.

Приводим текст официального заявления членов Коалиции «Досить труїти Кривий Ріг», размещенное в социальной сети Фейсбук.

Читайте также: Арселор, хватит травить Кривой Рог! (ФОТО)

«Заява Коаліції громадських об’єднань «Досить труїти Кривий Ріг» щодо наклепу генерального директора «АрселорМіттал Кривий Ріг» Парамжита Калона

Минулої п’ятниці, 9 грудня, гендиректор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Парамжит Калон давав пресконференцію інформаційному агентству «Інтерфакс-Україна» темою якої було заявлено початок будівництва другої машини безперервного лиття – нам Коаліції «Досить труїти Кривий Ріг», нажаль, було невідомо про цю пресконференцію як і деяким ЗМІ Кривого Рогу. А дуже даремно, адже саме громадськість Криворіжжя – це та аудиторія якої модернізації на Арселор стосуються найбезпосереднішим чином.

Натомість, інтернетом різко поширились передруківки з «пресконференції», де боротьбу мешканців міста за чисте повітря називають проплаченими акціями та сприянням тискові невідомим органам.

Читайте также: Позиция руководства ПАО «АрселорМиттал Кривой Рог» по поводу акций и протестов

Дії Коаліції громадських об’єднань Кривого Рогу «Досить труїти Кривий Ріг», яка
- об’єднала понад 20 громадських організацій і відкрито заявляє свої списки;
- не має жодних політичних інтересів і наполягає на позапартійності усіх своїх дій;
- не має жодних комерційних інтересів стосовно ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» ;
- складається з провідних міських експертів-екологів, громадських активістів, підприємців, юристів;
- усі свої дії реалізовує виключно в рамках легітимного демократичного поля;
- відкрита до співпраці і знаходження оптимальних шляхів зменшення екологічного тиску від викидів Арселор – підтвердження чому розроблений нами та направлений 8 грудня Проект Мемеорандуму про гарантії реалізації природоохоронних заходів та дотримання стандартів екологічної безпеки,

генеральний директор найбільшого в Україні інвестора «АрселорМіттал Кривий Ріг» назива

Читайте также: Криворожских онкобольных просят лечить за штрафы «АМКР»

«…недавно состоялась экологическая акция, проплаченные участники которой перекрывали въезд на предприятие»
Интерфакс-Украина
http://interfax.com.ua/news/economic/389745.html

«…недавно вход на предприятие блокировали неизвестные митингующие»
Українські новини
http://ukranews.com/…/465139-kombynat-arselor-myttal-kryvoy…

«…коррумпированным правоохранителям содействовали «общественные организации», которые организовывали митинги на проходной завода»
Украинский независимый новостной портал
http://uinp.info/…/generalnyj_direktor_pao_arselormittal_kr…

« …некоторые квазиобщественные организации, которые помогают вымогателям. В частности, эти силы недавно устроили платный митинг пред центральной проходной завода» 
Бизнес Цензор

http://biz.censor.net.ua/…/gendirektor_34arselor_mittal_kri…

Читайте также: Днепропетровская область возглавила пятерку самых загрязненных областей Украины

«В атаке также участвуют некоторые квазиобщественные организации, которые помогают вымогателям. В частности, эти силы недавно устроили платный митинг пред центральной проходной завода»
Times.dp.ua
http://times.dp.ua/…/gendirektor_arselor_mittal_kri…/265700/

«…недавно вход на предприятие блокировали неизвестные митингующие»
Олигарх. Аналитическое агенство
http://oligarh.org.ua/node/4200
.
«… недавно вход на предприятие блокировали неизвестные митингующие».
Антикоррупционный портал
http://job-sbu.org/arselor-mittal-krivoy-rog-zayavilo-o-dav…

Звертаємо особливу увагу, що дані висловлювання Парамжит Калон дозволив собі вже після проведення Круглого столу між Коаліцією та представниками «АрселорМіттал Кривий Ріг» на чолі з Ліаною Максименко - директором департаменту по охороні навколишнього середовища, а також після офіційно оприлюдненого
https://www.facebook.com/dosytKR/posts/214115145710342

Читайте также: «Крепче стали» против стали

та направленого нами проекту Меморандуму про гарантії реалізації природоохоронних заходів та дотримання стандартів екологічної безпеки.

Закиди генерального директора міжнародного підприємства щодо проплаченості, корисливих зв’язків з «правоохоронними органами» та квазідіяльності, не стільки ображають гідність коаліціантів та усіх учасників акції 3 листопада, скільки нівелюють важливий статус Меморандуму як цивільного механізму вирішення проблеми екологічного стану міста між громадою і промисловим гігантом. Цей механізм повинен базуватись і реалізуватися виключно на принципах рівності та апріорної поваги підписантів, інакше – він залишається лише папірцем без будь яких зобов’язань – тобто гвинтиком у потужній машині отримання Арселором чергових дозволів на викиди, а від так – подальшого тотального труєння нас із вами. 

Це було б лицемірство з нашого боку!

Екологічний порятунок міста, поза сумнівом, важливіший будь який образ, але будуватися він має на стратегічному взаєморозумінні та пріоритеті соціальної орієнтованості.

Читайте также: Откупился: Генеральный директор комбината «АМКР» награжден благодарностью от генерал-майора Вооруженных Сил Украины

З огляду на вищевказане, ми Коаліція громадських об’єднань «Досить труїти Кривий Ріг» категорично заявляємо:
- нашою головною ціллю було і залишається чисте повітря в Кривому Розі;
- ми не маємо будь яких зв’язків з будь якими органами чи організаціями дії яких виходять за межі правової взаємодії;
- ми призупиняємо будь які дії у напрямку підписання Меморандуму до публічних вибачень Парамжита Калона та спростування своїх слів у тій самій формі в якій вони були висловлені.

Сподіваємось, криворіжці, на вашу підтримку і розуміння – великий бізнес, тим більше найбільший інвестор в Україні, повинні розуміти що таке громадська гідність і достойно із нею рахуватися!»

Читайте также: АрселорМиттал Кривой Рог: "Обещаем переобещать обещания" (ФОТО)

Комментировать все вышесказанное мы считаем ненужным.

Текст подготовила Дарья Лебедева

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео