Обозреватель Криворожский Новости Блоги Екоблог "Людина - млинець творіння" - анімації на тему

"Людина - млинець творіння" - анімації на тему

20-09-2017 12:00 885 0 Екоблог

Замість тисячі слів пропонуємо вам переглянути короткометражки, щодо впливу людини на природу. Якісна мінімалістична анімація на тлі динамічної не менш якісної музики прояснює набагато більше і доступніше за чисельні дослідження і факти. А представлені дві роботи різні за стилем, знайдуть свою аудиторію кожна.

У печері Гірського Короля
Під звуки безсмертної класики Едварда Гріга пропонуємо вам переглянути коротку, але змістовну замальовку історії людства від британського аніматора Стіва Катса.
Автор відомий доволі похмурими ілюстраціями сучасного суспільства, оскільки вважає, що мистецтво - це не тільки красиві картинки та вираження себе, а й каталізатор змін. Він упевнений, що робота не повинна ставати рутиною, а споживацтво і гонка за багатством мають перестати визначати наше життя. «Безумство людства - це нескінченний келих натхнення». Тож його стиль для когось може стати "отрезвляющим" моментом.

Читайте також: Якщо ти цього не бачиш, це не означає, що його немає

Друге - пом'якшена музикою гурту Amongst Giants абстракція від дизайнерської групи LWZ, що знаходиться у Відні. Її позиція - експериментувати з неординарними візуальними підходами, що допомагає "зійти з рейок", тобто через парадоксальність таки вийти на щасливий кінець. Чи в даному випадку - початок. "Повернення"

Читайте також: Про воду, кисень і реальність

Якщо вам все-таки потрібні пояснення і факти, то це тут:

Читайте також: 14 мультфільмів, які можна запропонувати дітям для екологічного виховання

Прес-служба ЗПП "Чисте місто"

Дізнавайтеся більше цікавого на наших сторінках Фейсбук

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео