Обозреватель Криворожский Новости Блоги Екоблог 14 мультфільмів, які можна запропонувати дітям для екологічного виховання

14 мультфільмів, які можна запропонувати дітям для екологічного виховання

02-02-2017 16:14 3869 0 Екоблог

Пропонуємо добірку сучасних популярних мультфільмів, які торкнулися теми екології і cортування відходів зокрема.

Смешарики. Маленькое большое море.

Про циклічність сміття і про те, що великі проблеми починаються з малої звички не замислюватись, що відбувається з відходами, якщо їх просто викинути. Людина, яка звикла викидати побутове сміття у воду, буде це ж саме робити і з промисловими, але закони фізики для всіх однакові: ніщо не дівається безслідно. Потрібна утилізація.

Читайте також: Як це було: чим відрізняється здача склотари за радянських часів і зараз

Свинка Пеппа - Переработка

Роздільний збір твердих побутових відходів - це настільки просто, що вміщується в 5-хвилинний мультфільм для зовсім юної аудиторії.

Одна з серій популярного британського дитячого анімаційного телевізійного серіалу присвячена якраз потрібній справі - утилізації. Оскільки цей довгий і складний процес насправді починається зі звичайної оселі і стосується навіть найменших її мешканців.

Читайте также: Якщо ти цього не бачиш, це не означає, що його немає

 

Робокар Поли - Приключение друзей - Суета вокруг мусора (мультфильм 41)

У повчальному і популярному зараз серед малечі мультсеріалі про рятувальну команду робокарів є персонаж зі знаком переробки.
Зелена прибиральна машинка Кліні добра і сором’язлива стає частим і звичним учасником міського життя.

А в серії під назвою «Суета вокруг мусора» повністю присвячена важливості роботи Кліні.

За сюжетом Кліні переймається питанням, чому ніхто не сортує сміття. Його так багато, що за один раз їй не вдається його відвезти на переробну станцію. А ще й апарат із сортування сміття ламається. І взагалі одна за одною трапляються неприємності та разом з навалом проблем стається завал сміттям, просто тому, що кожен з містян переклав справу сортування своїх відходів на одну Кліні.

Врешті решт сама Кліні потрапляє у пастку чужих відходів, і на ранок без її щоденної праці все місто потопає у бруді. Добре, що в Кліні є справжні друзі, які можуть прийти на допомогу. Врешті-решт все закінчується добре. Рятівники збираються на сортувальній станції та приступають до роботи. Вони працюють злагоджено, як справжня команда, тому швидко управляються.

Вони тепер, нарешті, багато зрозуміли, як багато у Кліні роботи і обіцяють допомагати їй, адже від цього залежить чистота і порядок в місті. Також вирішено зібрати разом всіх жителів міста, щоб розібрати все сміття.

З цієї серії ваша дитина дізнається, як важлива переробка сміття, і навчиться сортувати його перед тим, як викидати в контейнер. Як сказав Рой: «Створюючи менше відходів і переробляючи сміття, ми збережемо довкілля».

Чудовий висновок і для дорослих, охочих сподіватися, що сміття - це лише справа комунальників.

А на десерт можна для цікавих і корисних вихідних з дітьми пропонуємо підбірку екомультфільмів широкоъ тематики. 2007 року Animal Planet випустив серію сюжетів спільно зі студією Aardman Animations («Воллес і Громіт»; «Втеча з курника»).

«The Animals Save the Planet» («Тварини зберігають планету») – це 11 коротких, до 1-єї хвилини, кумедних глиняних мультфільмів, де тварини ведуть екологічно нешкідливе життя. Герої показують, що, трохи змінивши звички, ми суттєво впливаємо на екологічний стан планети.

Знання англійської не потрібне. У кожному відео висновки очевидні. Дивись серію цікавих мультфільмів за посиланням: «Тварини зберігають планету»

Прес-служба ЗПП "Чисте місто"

Дізнавайтеся більше на наших сторінках Фейсбук та Вконтакте

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео