Обозреватель Криворожский Новости Происшествия «Діду, давно на дні кар'єру не лежав?» Кредитна фірма з Кривого Рогу потрапила у гучний скандал

«Діду, давно на дні кар'єру не лежав?» Кредитна фірма з Кривого Рогу потрапила у гучний скандал

28-06-2017 19:25 1533 0 Происшествия

Кредитна фірма з Кривого Рогу Дніпропетровської області потрапила в гучний скандал після того, як обманним шляхом хотіла нажитися на пенсіонерові.

Про цей випадок повідомляють "Факти й коментарі".

Як розповів сам потерпілий, у нього погана кредитна історія, а гроші термново потрібні були на лікування.

Читайте також: Тучи над вотчиной Вилкулов: как разворовывали Кривой Рог. Документы

Чоловік вирішив звернутися в кредитну компанію, яка видає гроші за кілька хвилин. І для цого потрібен лише паспорт.

"Побачив на стовпі рекламу фірми. Там так усе барвисто було описано. І будь-яку суму за п'ять хвилин допоможуть отримати, і, крім паспорта, ніяких інших документів не вимагається. До того ж, фірма обіцяла допомогу в отриманні кредиту людям з поганою кредитною історією. Я попросив онука почитати в інтернеті про цю фірму. Негативних відгуків він не знайшов, втім як і позитивних. Проте вирішив спробувати", – розповів чоловік.

Пенсіонер зателефонував в офіс. Йому пообіцяли вирішити проблему за кілька хвилин.

Офіс розмщувався в трикімнатній квартирі житлового будинку. У такому великому приміщенні працював лише один чоловік, який представився директором фірми.

"Насправді не ми видаємо гроші. У нас у банку є своя людина, яка в обхід деяких правил оформить вам кредит. Звичайно, ця послуга платна. Ми вас зведемо з потрібною людиною, а ви віддаєте нам 15 відсотків від отриманих коштів", – зазначив директор.

Працівник і пенсіонер підписали договір. Потім перший пояснив, куди варто прийти, щоб отримати кошти. Але попередив, що це не зовсім легально.

У вказаний час пенсіонер прийшов у банк. Біля віконця вимовив кодову фразу: "Я від Петі". Потім співробітник банку посміхнувся і пошепки запитав: "На яку суму будемо оформляти кредит?" – "На сто тисяч гривень".

"Процедура оформлення кредиту зайняла зовсім небагато часу. Однак, незважаючи на те, що за договором я повинен був отримати 100 тисяч, співробітник видав мені лише половину: "За рештою грошей прийдете завтра в цей же час. Відразу видати таку велику суму не можу. Інакше мене викриють", – розповів чоловік.

Щойно дідусь вийшов з установи, дорогу йому перегородили двоє чоловіків. Вони представилися службою безпеки банку і звинуватили пенсіонера в неправомірному отриманні 100 тисяч гривень.

"Ну, показуйте ці сто тисяч, які отримали!" – наказали мені. "Так я не сто, а п'ятдесят тисяч отримав", – відповідаю. "За документами – сто. І віддавати їх треба буде в такому ж розмірі!" – "Але де ж я їх візьму?" – "Це ваші проблеми. Працівник банку обіцяв вам решту завтра віддати – ось отримаєте і нам передасте", – розповів пенсіонер.

Читайте также: Охрану «Арселора» втягивают в аферу

Чоловік спробував чинити опір, але "співробітники служби безпеки" почали погрожувати: "Чуєш, діду, ти давно на дні кар'єра не лежав? Давай всі гроші, що у тебе є, а то ще й квартиру відберемо". Після цього вони вихватили гроші з кишені дідуся і зникли.

Наступного дня пенсіонер пішов у банк, де йому виплатили кошти. Але працівника на місці не виявилося.

"Я вже навіть подумав, що на цьому історія закінчилася. Але незабаром мені прийшло повідомлення з банку, що я повинен заплатити відсотки за кредитом у розмірі 100 тисяч гривень, який нібито отримав. Тоді прийшов у банк говорити з керівником. Мені чітко сказали: "Нас не хвилює, хто у вас забрав гроші. Пишіть заяву в поліцію. Але за договором ви винні гроші банку. Ось і виплачуйте".

Після цього чоловік написав заяву в поліцію.

За словами прокурора відділу дніпропетровської обласної прокуратури Романа Шестопалова, у цій справі є 57 потерпілих.

Читайте також: Криворожская юристка обманывает людей в Одессе

Зловмисники виманили в людей близько мільйона гривень.

Як повідомив прес-секретар прокуратури Дніпропетровської області Олександра Сараєва, чотирьох зловмисників затримали на гарячому, коли вони намагалися пограбувати чергову жертву. Оскільки 32-річний чоловік відмовився віддавати гроші, його викрали і, посадивши в машину, повезли за місто. Проте дорогою злочинців наздогнали співробітники карного розшуку.

Джерело: "Обозреватель"

Приєднуйтесь до групи «Оглядач Криворізький» на Facebook, слідкуйте за оновленнями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео