Обозреватель Криворожский Новости Происшествия Дизельное топливо для незаконных автозаправок Кривого Рога изготавливалось непосредственно в самом городе

Дизельное топливо для незаконных автозаправок Кривого Рога изготавливалось непосредственно в самом городе

08-12-2016 11:08 666 0 Происшествия

В течение всего 2016 года правоохранительными органами Кривого Рога и местными активистами было выявлено множество незаконных автозаправок. Как выяснилось, дизельное топливо для них так же производилось в нашем городе.

Как сообщат на своей страничке в  Фейсбук заместитель начальника фискальной службы Украины Сергей Билан: «У Кривому Розі співробітники податкової міліції Запорізької області припинили незаконну діяльність з виготовлення паливно-мастильних матеріалів…виробництво дизельного пального здійснювалося шляхом переробки мазуту з подальшим використанням в хімічному процесі сірчаної кислоти, поводження з якою вимагає особливих заходів безпеки.

При цьому посадовими особами не було надано жодного документа дозвільного характеру на виготовлення і використання небезпечних хімічних речовин, а також документів з питань екологічної безпеки виробничого комплексу.

Незаконно виготовлене пальне продавалося на території Дніпропетровської і Запорізької областей без відображення в податковій звітності підприємства, за готівкові кошти.

В результаті проведеного обшуку було виявлено та вилучено 50 тисяч літрів дизельного пального, 90 тисяч літрів мазуту, 5 тисяч літрів бензину, 10 тисяч літрів сірчаної кислоти, а також обладнання міні-нафтопереробного заводу, яке використовувалося в незаконній діяльності. Загальна вартість вилученого становить понад 7,2 мільйона гривень».

Читайте также: Криворожские правоохранители ликвидировали подпольную нарколабораторию

Очень было бы интересно выяснить, причастен ли к данному делу начальник следствия Криворожской полиции Александр Гоптарев, близкие родственники которого так же «баловались» незаконной торговлей ГСМ, или у него были другие поставщики.

Святослав Журкин

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео