Обозреватель Криворожский Новости Общество «Дорогу з Кривого Рогу до Кропивницького розбили ще за німців» -Микола Томенко (Фото)

«Дорогу з Кривого Рогу до Кропивницького розбили ще за німців» -Микола Томенко (Фото)

17-12-2017 15:37 1711 0 Общество

Дорога з Кривого Рогу до Крипивницкого нагадує розбиту бомбардуваннями фронтову трасу епохи Великої Вітчизняної війни.

До такого висновку прийшов депутат Верховної Ради Микола Томенко. На своєї сторінці у Facebook він пише: «Очевидно, що дорогу з Кривого Рогу до Кропивницького розбили ще за німців.

Фанів уряду "капітального ремонту країни" прошу передати привіт і фото Гройсману».

Зауважу, що саме ця дорога веде до перлини садово-паркового мистецтва України дендрологічного парку «Веселі Боковеньки», до якого кожного року приїджають тисячі туристів з усього світу. Їх могло б бути значно більше, як би не ями та канави траси всеукраїнського значення, завдяки яким поїздка перетворюється на екстремальне розваження, витримати яке під силу далеко не всім.

Читайте також: Группа «Антитела» назвала трассу «Кривой Рог-Николаев» «полной хурмой»

При цьому, як пише у коментарях до посту користувач Геннадій Нікішов: «Скільки їзжу тією дорогою, то стільки ж її в такому стані і знаю. Тільки ями місцями можуть мінятися».

Підтримує Нікішова і Білащинец Михайло, за словами якого «Асфальт заходить після першого дощю, де б наші "реформатори" його не ставили:) " Жити по новому"», а Agios Oros гірко шуткує: «Тут головне тримати швидкість не менше за 120, щоб низенько над ямами пролітати».

Справедливості заради відмітимо, що як пишуть інші коментатори посту можновладця, більшість інших доріг нашої виглядають не краще за цю.

Задається питання, а куди йде закладений у вартість палива сбір на ремонт дорожнього покриття? Саме його хочеться адресувати самому Миколі Володимировичу, який як відомо п’ять років був заступником голови Верховної Ради України, а зараз приймає учать у формуванні державного бюджету.

Дарина Лебедєва

Підписуйтесь на канал «Оглядач Криворізький» в Telegram, і будьте в курсі подій свого міста!

Приєднуйтесь до сторінки «Оглядач Криворізький» на Facebook, слідкуйте за оновленнями!

 

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео