Обозреватель Криворожский Новости Общество Городники-нелегали продовжують красти воду у криворіжців

Городники-нелегали продовжують красти воду у криворіжців

09-06-2017 17:06 554 0 Общество

З настанням теплої пори року у Кривому Розі гостро постала проблема крадіжок води. Почастішали випадки, коли деякі мешканці з метою безоплатного користування водою, самовільно підключаються до мереж КП «Кривбасводоканал», чим спричиняють не тільки фінансові збитки підприємству, а й призводять до проблем з водопостачанням у багатьох будинках добросовісних абонентів.

Минулого тижня комунальники провели рейд у селищі Веселі Терни, де викрили декількох споживачів-нелегалів.

Цього тижня робота була активізована у селищі Горького (Тернівський район) та Верабово (Покровський).

8 червня у селищі Горького, заборгованість мешканців якого перед КП «Кривбасводоканал» сягає більше 450 тисяч гривень, були виявлені 8 незаконних врізок до мереж підприємства. Всі порушники будуть відключені від незаконного отримання послуги та притягнуті до адміністративної відповідальності.

Підкреслимо, що рейди по виявленню криворіжців, які самовільно підключились до мереж КП «Кривбасводоканал» будуть проходити регулярно в кожного районі міста. Для цього задіяні всі необхідні ресурси. Підприємство буде захищати не лише свої права, а й права добросовісних абонентів, які страждають від зловмисників.

Шановні криворіжці! КП «Кривбасводоканал» звертається до вас з проханням повідомляти про відомі вам факти незаконного користування водою та несанкціоновані підключення. Зробити це можна по телефонам нашого Центру обслуговування абонентів 499-15-75 або 067-659-15-75. 

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео