Обозреватель Криворожский Новости Общество Горсовет Кривого Рога разрешили обыскать из-за олигарха Новинского

Горсовет Кривого Рога разрешили обыскать из-за олигарха Новинского

18-11-2016 09:20 1818 0 Общество

Печерський районний суд Києва 31 жовтня дозволив слідчому Генеральної прокуратури провести обшуки в виконкомі Криворізької міськради в справі про оборудки посадовців ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан» на користь структур нардепа Вадима Новинського.

Суд задовольнив клопотання слідчого в рамках розслідування кримінального провадження № 42014150020000020 від 20.03.2014 року.

Читайте також: Люди в масках захватили горисполком

Слідство встановило, що в 2012-2016 роках посадовці «Океану» створили штучну кредиторську заборгованість заводу, довели його до банкрутства і заволоділи майном підприємства. Посадовці заводу діяли у змові з групою невстановлених людей, які були службовими особами інших фірм. Одна з них – ТОВ «Віком». Реєстраційні справи цієї фірми знаходяться в Криворізькій мерії і доступ до них отримав слідчий.

Читайте також: Областная налоговая объяснила причину проверок в Криворожском горисполкоме

З інших ухвал суду відомо, що слідство вважає незаконним передачу інвестиційних сертифікатів Пайового венчурного недиверсифікованого закритого інвестиційного фонду «Мегаполіс-Інвест» на користь ТОВ «Консалтинг-Гамма». За даними ЗМІ, остання фірма контролюється нардепом Вадимом Новинським, купівля сертифікатів зробила його основним кредитором миколаївського заводу. В кінці минулого року «Океан» було визнано банкротом.

Читайте також: Александр Катриченко: «Следственные действия Днепропетровской налоговой инспекции проходят в обстановке полной открытости и взаимодействия» (ВИДЕО)

Джерело: oligarh.org.ua

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео