Обозреватель Криворожский Новости Общество Кабмин обвинил власти Кривого Рога в отсутствии отопления (Видео)

Кабмин обвинил власти Кривого Рога в отсутствии отопления (Видео)

28-10-2017 16:03 4364 0 Общество

92% населения Кривого Рога исправно оплачивает счета за централизованное отопление. Доходы в городской бюджет по сравнению с аналогичным периодом прошлого года возросли на 186 миллионов. При этом долг криворожских теплоснабжающих предприятий перед «Нефтегазом Украины» составляет 167 миллионов гривень. Почему так получилось?мм

Этот странный факт обсуждал на селектором совещании вице-премьер министр Украины  - министр регионального развития, строительства и жилищно-коммунального хозяйства Украины Геннадий Зубко.

Он произнес буквально следующее:  «По Кривому Рогу. Значить, я хотів би ще раз нагадати… Ось я взяв спеціально довідку. В мене є довідки по всім обласним центрам і по всім містам районного і обласного значення про доходи за 9 місяців бюджетів обласних центрів і міст обласного значення.
Кривий Ріг. Факт доходів - власних доходів без бюджетних трансфертів з центрального бюджету - за цей рік склад 2 млрд. 397 млн. Зростання за цей рік відбулося на 386 мільйонів. В мене немає абсолютно розуміння в тому, що можна було робити, маючи доходи збільшені на 386 мільйонів, практично 400 мільйонів… 
Боргів зараз скільки, щоб запустити вчасно? 167 мільйонів потрібно щоб погасити борги, поточні борги, які потребують вчасного запуску опалювального сезону. 
От в мене питання, Олег Миколайович, дуже просте: "Я б хотів, щоби Ви окремо з прокуратурою там розібралися, яким чином сьогодні збираються кошти з платників податків, залишаються у місцевому бюджеті, але чому і куди вони витрачаються, замість того, щоб маючи тільки зростання на 400 мільйонів, неможливо було вчасно вирішити питання з «Нафтогазом» для того, щоб оплатити борги?" При тому, що ми бачимо, оплата населення відбувається практично на рівні 92%. Тому давайте все таки - прийшов час, коли перестануть прикриватися, що «ми не можемо», «у нас не вистачає коштів», «ще чогось не вистачає»… Але я можу одне тільки сказати, що таких умов роботи місцевої влади, як зараз, не було ніколи… Коли власні доходи складають 2 млрд. 397 млн., це перше. Коли сьогодні є можливість вирішувати всі інші питання і дотувати свої комунальні підприємства. 
І саме головне, я б хотів би щоб Ви звернули увагу, що я б дуже не хотів, щоб це питання використовувалося у політичному, або в іншому - економічному - тиску на своїх мешканців для того, щоб показати, що щось негаразд. Тому ще раз: я хотів би, щоб з цим питанням безпосередньо розібралися в частині прийнятих рішень і безпосередньо разом з обласною прокуратурою дала нам інформацію, і ми будемо працювати з Генеральною прокуратурою… 
я думаю, що обласна прокуратура повинна подивитися, яким чином витрачалися кошти, які повинні були б направитись на підготовку до опалювального сезону». 

Читпйте также: «В Кривом Роге ничего не было сделано, чтобы отопительный сезон начался вовремя» – Юрий Голик, советник председателя Днепропетровской ОГА 

Интересно, что «сильный и мудрый мер» почему-то не пожелал присутствовать на селектором совещании. Отдуваться за него пришлось молодому и энергичному, исполняющему обязанности первого заместителя городского головы Александру Катриченко. Какие оправдания происходящему он предоставил вице-премьеру, остается только предполагать.

Анна Коваль  

Присоединяйтесь к группе «Обозреватель Криворожский» на Facebook, следите за обновлениями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео