Обозреватель Криворожский Новости Общество Кабмін дозволив Кривбасу проводити дозований періодичний скид шахтних вод

Кабмін дозволив Кривбасу проводити дозований періодичний скид шахтних вод

12-12-2016 14:20 475 0 Общество

Про це повідомляється на офіційній сторінці Дніпропетровскьої обласної раду у Фейсбуці.

«На запит голови обласної ради Гліба Пригунова до Прем`єр-міністра України Кабмін прийняв рішення про періодичний дозований скид надлишків зворотних вод у р. Інгулець з 1 листопада 2016 року по 1 березня 2017 року, а також обов’язкове промивання русла річки після скидання зворотних вод та екологічне оздоровлення водойми.

Читайте також: Днепропетровская область возглавила пятерку самых загрязненных областей Украины

Таким чином, загроза підтоплення житлових будинків та промислових об'єктів знята. Такий підхід дозволить уберегти Криворіжжя від аварійних ситуацій, адже відсутність скиду зі ставка накопичувача може спричинити вимушену зупинку відкачування шахтних вод, що призведе до зупинки та затоплення діючих шахт, під загрозою затоплення опинилися б ще 54 млн куб. метрів підземних пустот, що утворилися внаслідок тривалого відпрацювання родовища. І що саме головне – приватний житловий сектор міста.

Читайте також: Какого цвета питьевая вода? (ВИДЕО)

Нагадаємо, що проблема поводження з високо мінералізованими шахтними водами Кривбасу є екологічною загрозою для декількох регіонів України, оскільки через Інгулець солоні води зі стічними потрапляють в р. Дніпро.» - говориться у зверненні.

Віталій Короб

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео