Обозреватель Криворожский Новости Общество Как на Ингульце директора школы выбирали

Как на Ингульце директора школы выбирали

29-08-2017 10:28 571 0 Общество

Если верить известной криворожской активистке Ирине Касумян, то выборы директора школы №99, что в Ингулецком районе, напоминали ситуацию, когда из двух зол приходится выбирать меньшее.

Как пишет она в социальной сети Фейсбук: «1. Перша кандидатка вирішила, що положення, прийняте управлінням освіти міста, то все фількіна грамота, тому підготувала доповідь не згідно положення, а як забажала, при цьому забувши про 1 ВЕЛИКИЙ Блок - КАДРОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ. Але знаєте, що вразило? Члени комісії згадали, що десь там, на задньому плані в доповіді згадали про курси підвищення кваліфікації. ОТ так - а це цілий блок прграми, який оцінюється в 25 балів!!!!! (Хочу зазначити, що саме ця кандидатка отримала перемогу). 2. У доповіді першої кандидатки був присутній аналіз роботи школи до того моменту, як вона туди повинна була увійти. Себто, вона майже нічого нового не запропонувала. Нове, це було накшталт рекламування навчального закладу в соцмережах та на сайті школи, варіативну складову направити по профільності закладу чи знайти десь спонсорів, а щодо навчального та виховного процесу - нуль. Де ж нові підходи в навчанні та вихованні? Де взагалі хоч близько щось до Концепції нової української школи? 3. Кандидатка номер 2 з сумом не змогла відповісти що ж нове вона пропонує в виховній роботі, Хоча в навчальному процесі сподобалися ідеї по інтегрованим урокам (заврайво чомусь іронізував це - мені цікаво він хоч читав Концепцію Нової Української Школи?), та здоровозберігаючим технологіям, Також вона пропонувала переформатизувати бібліотеку до сучасного рівня і оснастити всі кабінети новою сучасною технікою. Але якими шляхами це зробити, де знайти гроші, вона не спромоглася відповісти. 3. Обидва кандидата на посаду директора школи не змогли дати відповідь на просте запитання: куди ви будете в першу чергу звертатися для покращення матеріально-технічної бази закладу? Друга кандидатка відповіла, що вона піде до батьків, але після моїх бурхливих емоцій додала ще "в районо", а перша кандидатка сказала, що вони зусиллями школи обійдуться, бо батьки бідні, а в районо щоб щось отримати - черга стоїть. Отакої друзі! Докотилися! Кандидати в директори не знають кому підпорядковується комунальна власність і хто повинен оснащати і ремонтувати дані заклади!»

Читайте также: Новым директором криворожской школы №10 стал человек со стороны (Фото) 

Но и это еще не все. Как сообщает Касумян далее: «Все ж таки комісія до кінця не розуміла, що конкурс відкритий. Вони намагалися перейти для заповнення бюлетенів в іншу кімнату. Після того, як зробили зауваження вони не перейшли. Але в кінці тільки оголосили загальні середні результати по заочному туру і очного туру. При цьому одного члена комісії не було на очному етапі і двох не було на заочному етапі. Як вони вивели середній бал - не зрозуміло». 

Говоря простым языком, состоялись не выборы, а имитация выборов директора, подобная выборам в высшие руководящие органы страны времен СССР, когда списки избранных составлялись еще до начала голосования. Сколько лет прошло с тех пор, как СССР распался, а психология людей так и не изменилась.

Анна Коваль

Присоединяйтесь к группе «Обозреватель Криворожский» на Facebook, следите за обновлениями!

 

 

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео