Обозреватель Криворожский Новости Общество Котиков в ленту. Депутат хочет защитить бездомных животных

Котиков в ленту. Депутат хочет защитить бездомных животных

28-04-2017 14:32 607 0 Общество

На сайте электронных петиций «Розумне місто» появилась петиция Галины Ткаченко «Защитим бездомных животных от жестокости людей, а людей от вынужденной агрессии животных».

Автор петиции пишет: «Через бездіяльність органів місцевого самоврядування на території міста Кривого Рогу продовжується безконтрольне розмноження бездомних тварин. Відсутність системної роботи з їх стерилізації тягне за собою статеву агресію собак, що є небезпечним для мешканців міста.

Читайте также: Кривой Рог оккупировали стаи бездомных собак

Разом з тим в місті збільшилась кількість масових варварських вбивств та отруєнь бездомних тварин невідомими особами, в тому числі і на територіях організацій та підприємств. Проблема бездомних тварин в нашому місті може бути вирішена тільки шляхом проведення системних заходів, які повинні бути передбачені Програмою охорони тварин».

Туровская просит депутатов Криворожского горсовета выделить 500 тысяч гривень на проведение массовой стерилизации животных, разработать Программу их охраны и регулирования численности, а также разработать Положение о приюте для животных.

Подписать петицию можно здесь: Захистимо бездомних тварин від жорстокості людей, а людей - від вимушеної агресії тварин!

Подготовила Дарья Лебедева 

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео