Обозреватель Криворожский Новости Общество Кривий Ріг — 34-ий за індексом демократичності

Кривий Ріг — 34-ий за індексом демократичності

17-11-2016 15:39 576 0 Общество

В аналітичній роботі "Індекс демократичності міст", проведеній Українським незалежним центром політичних досліджень, Кривий Ріг посів 34-те місце із 48-ми найбільших міст України.

Читайте також: Криворожанам завидует вся Украина

Найгірші результати Кривий Ріг показав щодо громадських слухань - 0%. 

Крім цього, в Кривому Розі повністю відсутні нормативно-правові акти, які регулюють порядок звітування міських голів та депутатів міських рад.

Це ж стосується нормативного регулювання у процедурі проведення і механізмі розгляду пропозицій за результатами громадської експертизи. Воно повністю відсутне.

Гарні результати - 73%, Кривий Ріг має у сфері електронних петицій. Але, для місцевих мешканців такий високий відсоток цілком зрозумілий — активістам не дали збільшити граничний поріг щодо підписання петицій, залишивши його на рівні 500 підписантів.

І тільки 8 з 48 міст мають рішення про процедуру призначення керівників комунальних підприємств – Луцьк, Біла Церква, Івано-Франківськ, Київ, Дрогобич, Суми, Каховка і Кривий Ріг. Як бачим, за комунальні підприємства місцева влада тримається дуже міцно.

Редактор газети "Промінь просвіти" Сергій Зінченко зазначає: "Із 48-ми найбільших міст України КРИВИЙ РІГ ЗА ІНДЕКСОМ  ДЕМОКРАТИЧНОСТІ – аж на 34-му місті. ЯК на мене, то це ще й досить високо. СХИТРУВАЛИ, мабуть, місцеві інформатори-".

Джерело: ucipr.org.ua

Читайте також: Второе пришествие Степанюка. У Института развития города Кривой Рог новый зам. директора

Читайте також: Выступление Юрия Вилкула на международном Конгрессе "Обновление духа - в Силе Духа Святого" (ВИДЕО)

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео