Обозреватель Криворожский Новости Происшествия Криворожане перепутали демонтаж с ограблением

Криворожане перепутали демонтаж с ограблением

05-09-2017 10:36 712 0 Происшествия

Похоже, жители микрорайона «Восточный 3» «перебдили», когда увидев неизвестных, разбиравших здание бывшего водонакопителя, обратились и в полицию, и к депутату Криворожского горсовета Людмиле Бурман.

Тогда людей возмутила просьба полицейских не вмешиваться в процесс. Почему, патрульные, правда, не объяснили.

А дело, оказалась в следующем. как написала в Фейсбуке  сама Людмила Бурман: «Завдяки професійним діям лейтенанта поліції Юлії Кислової вдалося з’ясувати, що будівля водонакопичувача тепер належить приватному підприємству «НВП Форвард». Оскільки в приміщенні регулярно збиралися молоді люди з ознаками асоціальної поведінки, мешканці найближчих багатоповерхівок написали колективну скаргу. Реагуючи на скаргу власник (НВП Форвард) уклав договір із підрядною фірмою (ПП «Сервер») на демонтаж будівлі колишнього водонакопичувача. За договором, підрядна організація повинна до 1 жовтня 2017 року будівлю демонтувати. На об’єкті працюють четверо працівників. Шум від виконуваних робіт мешканці Східного-3 відчуватимуть орієнтовно з 9.00 до 17.00.
Також дякую голові Довгинцівської районної ради Игорь Ратинов за неодноразову допомогу у виконанні доручень, які перед депутатами ставлять криворіжці. Зокрема у випадку з колишнім водонакопичувачем інформація про дії невідомих осіб оперативно перевірена та з’ясовано, що землі, на яких розміщена будівля, перебувають у власності Новопільської сільської ради».

Стоит сказать, что Людмиле Владимировне можно было бы вообще е вмешиваться в эту историю, не тратить на выяснение свое время, если бы патрульные сразу рассказали встревоженным жителям «Восточного 3», что происходит. Но, видимо, либо они сами были «не в курсе».

Читайте также: Криворожская полиция крышует воров?

Дарья Лебедева

Присоединяйтесь к группе «Обозреватель Криворожский» на Facebook, следите за обновлениями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео