Обозреватель Криворожский Новости Общество Криворожские блоггеры о национализации ПриватБанка

Криворожские блоггеры о национализации ПриватБанка

19-12-2016 15:41 722 0 Общество

После заявления о национализации ПриватБанка в сети активно обсуждаются последствия этого шага со стороны государства.

Кривой Рог также не остался в стороне от этого. Около 300 000 криворожских вкладчиков этого банка волнуются о будущем судьбе своих вкладов.

Криворожские блоггеры, каждый по-своему, оценили это эпохальное событие.

Юлий Морозов, основатель организации «Шелтер+», отметил:
«Можу авторитетно заявити, що онлайн-банкінг і система банкоматів ПриватБанк - чи не найкращі у світі. Я маю на увазі функціонал, широту охопленя, юзабіліті тощо.
Можливо, десь в світі і є краще, але я не чув про подібні. Питав багатьох людей з різних країн - вони теж не чули. Тож це одна із небагатьох штук, якими реально можна було хизуватися перед іноземцями )
Сподіваюсь, мінфін і нацбанк це розуміють і докладуть зусиль, щоб зберегти цю нашу національну гордість ;)».Игорь Шелевицкий, заведующий кафедрой экономики КЭИ КНЭУ, поделился следующим:
«Приват24 ніби працює, але зайти не можу. Тимчасово недоступний після уведення всіх паролів. Сподіваюся що просто перевантажений сервіс. Рівень довіри до уряду й НБУ певно геть зашкалює. Цікаво як із банкоматами. Треба перевірити. Взагалі це якось мутно. За вихідні банк став державним. Я щось туго розумію як це суто юридично, процедурно й організаційно можливо. Але радує, що моя зарплатня так само гарантована як і у Ощадбанку. Чекаю, може й сервіс нарешті доросте до рівня Ощадбанку. Одним словом усе буде Ощадбанк :).
P.S. Вчора знайшов 50 рублєй часів Горбачова. Заховався від обміну на дрібніші свого часу. От усе для людей.»Главный криворожский укроповец Николай Колесник написал:
«Послушал Гонтареву и сразу стало спокойней на душе. Такая же вдохновляющая речь была у Обамы на первой инаугурации. Вот теперь точно все понятно. Специалист».Андрей Кондратьев, депутат Терновского районного совета предложил:
«Порошенко, вимагаю націоналізувати ДТЕК. Ото було б!».

Светлана Ракита

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео