Обозреватель Криворожский Новости Происшествия Криворожские экологи-общественники выступили против сжигания шин (Фото)

Криворожские экологи-общественники выступили против сжигания шин (Фото)

30-10-2017 13:27 437 0 Происшествия

Члены общественной организации «Досить труїти Кривий Ріг» выступили против сжигания шин на всевозможных акциях протеста.

В своем заявлении, опубликованном в социальной сети Facebok, они обосновали свою позицию следующим образом: «Коаліція, як організація, що працює в сфері екології, чітко розуміє, що при спалюванні відпрацьованої гуми в повітря виділяється низка хімічних сполук, дуже шкідливих для здоров’я людини. Тому ми категорично проти застосування таких методів привернення уваги і закликаємо громадськість не використовувати паління шин під час проведення будь-яких заходів».

В связи с этим, данная организация не имеет ни какого отношения к акции протеста проходившей 30 сентября в селе Кудашево, в котором проживает руководство «АМКР», во время которой некие активисты выступали против загрязнения криворожского воздуха комбинатом.

Читайте также: На криворожских «свободовцев» заведено уголовное дело (Фото)

Как пишется в сообщении: «Ми наголошуємо, що жодного відношення до згаданої акції не маємо...

Крім того зазначаємо, що Коаліція є відкритою для співпраці з небайдужою громадськістю щодо екологічних питань, може надавати майданчик для висловлювань під час проведення своїх заходів. Проте, наша думка не завжди співпадає з думкою окремих громадян, висловленою під час виступів.

Нагадуємо, що ми є неполітичним громадським об'єднанням, не маємо на меті зміну власника жодного підприємства. Дії Коаліції направлені на посилення співробітництва у сфері захисту навколишнього природного середовища і відновлення порушених екологічних прав мешканців Кривого Рогу.

Основними принципами нашої діяльності є дотримання принципів гласності, відповідальності, демократії, взаємоповаги, рівності та захисту гарантій права на екологічну безпеку. ДТКР діє мирно у межах діючого законодавства і дотримується засад рівновіддаленості від бізнесових та політичних структур».

Стоит отметить, что слоган «Досить труїти Кривий Ріг» активно использовался активистами во время проведения протестного мероприятия в Кудашево. Видимо поэтому членов союза «Досить труїти Кривий Ріг» и заподозрили в его организации и участии.

Дарья Лебедева

Присоединяйтесь к группе «Обозреватель Криворожский» на Facebook, следите за обновлениями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео