Обозреватель Криворожский Новости Происшествия Криворожские патрульные взялись за «героев парковки» (Фото)

Криворожские патрульные взялись за «героев парковки» (Фото)

31-10-2017 09:08 579 0 Происшествия

Семь «героев парковок», занявшие парковочные места, предназначенные для инвалидов, заплатят штрафы 1020 каждый.

Как сообщает пресс-служба патрульной полиции: «29-го жовтня, під час патрулювання інспектори перевірили парковки міста на дотримання вимог Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за паркування, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю”.

В ході перевірки на парковках біля супермаркетів "Сільпо", "Метро", "Ашан", поліцейські виявили 7 транспортних засобів, водії яких здійснили зупинку та стоянку в зоні дії знаку 5.38 «Місце для стоянки» з табличкою 7.17 «Крім інвалідів» на дорожній розмітці 1.30, яка позначає місця стоянки транспортних засобів, які перевозять інвалідів чи на яких установлено розпізнавальний знак «Інвалід». 

Читайте также: Криворожская полиция не реагирует на «героев парковки» (Фотофакт)

Охоронці порядку притягнули усіх водіїв до відповідальності за ч. 5 ст. 122 КУпАП. Тепер всі керманичі змушені будуть сплатити штраф у розмірі - 1020 гривень. И это по минимуму!

Управління патрульної поліції нагадує, що 26 жовтня набрав чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за паркування, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю. 

Згідно якого санкція статті 122 частини 5 КУпАП (Кодекс України про адміністративні правопорушення) за відповідне правопорушення передбачає накладення штрафу в розмірі від 60 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1020 – 1700 гривень). 

Читайте также: Криворожские полицейские оказались «хероями парковки»?

Такий самий штраф чекає на тих водіїв, які неправомірно використовують на транспортному засобі розпізнавальний знак "Водій з інвалідністю". 
У разі, якщо транспортний засіб розміщений на місцях, призначених для зупинки, стоянки, безоплатного паркування транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю – такі автомобілі у відповідності до статі 265-2 КУпАП будуть тимчасово затримуватись та за допомогою евакуатора доставлятись для зберігання на спеціальний майданчик.

Також зазначаємо, що згідно до статті 30 ЗУ "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" власники майданчиків для паркування повинні облаштувати в межах своїх майданчиків місця для безоплатного паркування водіїв з інвалідністю — не менше 10 відсотків від загальної кількості місць, а у випадку недостатньоі кількості паркувальних місць — не менше одного такого місця».

Очень надеемся, что подобные меры воздействуют на криворожских «героев парковок».

Святослав Журкин

Присоединяйтесь к группе «Обозреватель Криворожский» на Facebook, следите за обновлениями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео