Обозреватель Криворожский Новости Общество Криворожский депутат потребовал возобновить мытье дорог в Кривом Роге

Криворожский депутат потребовал возобновить мытье дорог в Кривом Роге

06-04-2017 11:32 1361 0 Общество

На сайте электронных петиций «Розумне місто» зарегистрирована петиция, поданная депутатом Терновского райсовета Андреем Кондратьевым «Внедрение в Кривом Роге услуги «Мытье проезжей части улиц города механизированным способом».

В качестве обоснования необходимости подобной меры Кондратьев приводит следующее: «Кривий Ріг – промислове місто, котре страждає від викидів заводів та комбінатів. Екологічна ситуація в нашому місті практично критична. Промислові викиди, котрі потрапляють у повітря, осідають на будівлях та дорогах. В останньому випадку викиди змішуються з пилом і завдяки транспорту та вітру знову підіймаються в повітря. Цим всім вимушені дихати люди, в тому числі й діти. І всім відомо, що даний пил наносить шкоду здоров’ю, сприяє виникненню цілої низки небезпечних захворювань. Окрім цього, пил на дорозі та тротуарах погіршує загальний стан благоустрою міста. У зв’язку з цим вважаю, що у Кривому Розі необхідно відновлювати таку комунальну практику, як миття доріг та тротуарів».

Читайте также: Криворожский депутат предлагает Президенту национализировать ДТЭК

Напомним, что еще несколько лет назад автоцистерны, поливающие в теплое время года криворожские дороги, были привычным явлением на улицах. Куда они исчезли, и почему полив прекратился, сказать трудно.

Пописать петицию Андрея Кондратьева можно тут: http://www.rozumnemisto.org/kr/petitions/414 .

Читайте также: Тарифы на тепло и горячую воду в Кривом Роге не будут снижены даже на копейку

 

Дарья Лебедева

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео