Обозреватель Криворожский Новости Происшествия Криворожские провайдеры начали блокировать наркосайты

Криворожские провайдеры начали блокировать наркосайты

17-08-2017 15:07 2015 1 Происшествия

Интернет-провайдер компания «IT-Invest» первой в Кривом Роге откликнулась на призыв общественности и заблокировала российский сайт zakladka24.biz, с помощью которого распространяются наркотики на территории Кривого рога.

Как сообщается на странице партии «Сила Людей» в Фейсбуке: «Після проведення яскравого заходу «Допоможи поліції знайти рекламу наркотики», який привернув увагу до проблеми і громадськість, і владу, до ІНТЕРНЕТ-ПРОВАЙДЕРІВ Кривого Рогу направлено листи з проханням, використовуючи штатні технічні можливості, обмежити доступ до сайту zakladka24.biz, за допомогою якого відбувається розповсюдження наркотичних засобів у нашому місті.

Читайте также: В схеме распространения наркотиков в Кривом Роге обнаружен «русский след» (Фото)

Є швидка позитивна миттєва відповідь компанії Айті-Інвест, яка вже повідомила про блокування цього сайту. Чекаємо підтримки від інших провайдерів і звертаємо їхню увагу на те, що руки тих, хто активізує геноцид української молоді, заробляючи на цьому значні гроші, ростуть із Російської Федерації. Цю інформацію підтвердили представники поліції під час мітингу проти реклами наркотиків».

Очень ждем реакции и других провайдеров города, ведь, как написано в сообщении: «Листи направлені провайдерам кабельного та мобільного інтернету, які працюють на території Кривого Рогу:Фрегат, Айті-Інвест, ISP HLink, ISP Altair, ISP GrandTelcom, Київстар, ISP SunLine, ISP Restyling, Воля, Vodafon, РІАД, Сателит, ДКМ, lifecell. Під зверненням підписались офіційні представники 16 громадських і політичних організацій, що чітко демонструє широку підтримку цієї ініціативи».

Читайте также: Оппоблоковцы Кривого Рога опять присваивают чужое (Фото)

Как стало известно сегодня, еще один интернет пошел на встречу, а именно «ДКМ». 

Святослав Журкин

Присоединяйтесь к группе «Обозреватель Криворожский» на Facebook, следите за обновлениями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Прокоп 07.09.2017 в 14:32 Ответить
долбоёбы впн поставил и сосите хуй)
Топ видео
все видео