Обозреватель Криворожский Новости Общество Криворізькі школярики вчаться енергоощадності

Криворізькі школярики вчаться енергоощадності

26-02-2017 19:23 687 0 Общество

У п’ятницю, 24 лютого, у криворізькій загальноосвітній школі №52 за сприяння адміністрації закладу активісти Громадянської мережі ОПОРА провели інформаційну зустріч присвячену перспективам енергоощадності.

Під час заходу, який проводився для учнів молодих класів, волонтери розказали дітям про шкідливий вплив нераціонального споживання енергетичних благ. За допомогою мультиплікаційного фільму «Добре світло» опорівці продемонстрували зв'язок між лампами розжарювання та глобальним потеплінням на планеті.

Збентежені такою інформацією, школярі навипередки розповідали про відомі їм способи збереження електрики. Більшість поділилось тим, що в їх оселях вже установлені енергозберігаючі лампи.

Місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Вадим Головченко порадив дітлахам гріти у чайнику тільки необхідну на даний час кількість води і регулярно видаляти накип, щоб чайник швидше нагрівав воду та споживав менше енергії. Небажано тримати побутові прилади у режимі сну, адже цей режим також витрачає електрику.

Читайте также: Олена Крошка: «Комфортний будинок – це передусім спільна та тривала робота відповідальних мешканців»

Протягом усього уроку маленькі школярі приймали активну участь в обговоренні зовсім недитячих проблем комунально-енергетичного світу. Вражені новими відкриттями вони обіцяли навчити власних батьків простим, але таким важливим заходам енергоощадності.

Зауважимо, що дирекція закладу та ввесь педагогічний колектив протягом останніх декількох років спрямовує зусилля на підвищення рівня енергоефективності в будівлі школи. Зокрема, вчитель початкових класів Таранчук Надія продемонструвала опорівцям встановлені енергозберігаючі вікна, а також тепловідбиваючі екрани, розміщені між радіаторами та стінами.

«Залучити до енергоощадних звичок молоде покоління легше, аніж дорослих. І сьогоднішній захід вкотре це підтвердив», – зазначив Вадим Головченко.

На останок зустрічі волонтери передали колективу школи інформаційні плакати з порадами енергозбереження у побуті, розроблені Проектом USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

Прес-служба 
Громадянської мережі ОПОРА
Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео