Обозреватель Криворожский Новости Общество Криворізьких батьків навчать цивілізованій благодійності

Криворізьких батьків навчать цивілізованій благодійності

05-10-2017 12:16 995 0 Общество

Семінар на тему «Благодійність в освіті – в законному руслі» відбудеться у Кривому Розі 6 жовтня о 17-ій годині за адресою: м. Кривий Ріг, пр. Миру, 42 (виконком Металургiйної районної ради).

Доповідач Наталя Слободянюк – одна з ініціаторів прийняття Житомирською обласною радою «Порядку отримання, обліку надходження, зберігання, розподілу, використання благодійних внесків». Розробник довідника для батьків «Благодійність в освіті – у законному руслі» – системи нормативних документів та відповідей фахівців з питань правових відносин та фінансового контролю.

Довідник створено для широкого загалу читачів, в першу чергу для тих батьківських комітетів, що намагаються допомагати закладам освіти в правовому полі. Цей алгоритм допомагає впорядкувати та контролювати фінансові надходження від батьків, передбачає відкриту звітність за отримані кошти, цільове та прозоре використання благодійних внесків.

На семінарі буде можливість дізнатися які є джерела фінансування комунальних освітніх закладів, як законно та правильно залучати батьківські кошти та обліковувати допомогу, як навчитися складати запити на інформацію щодо фінансування шкіл, дитячих садочків, як і де отримувати інформацію щодо норм забезпечення господарчих потреб закладів освіти, як обліковувати надання послуг та виконання робіт, що виконані батьками, у бюджетних закладах.

Читайте також: В Криворожской школе №10 «добровольно-принудительная» благотворительность продолжается

За інформацією з різних джерел, у Кривому Розі щорічно через так звані «фонди шкіл та садочків» прокручується від 50 до 70 мільйонів гривень. Ця неконтрольована готівка не завжди потрапляє за адресою. Керівники так званих «фондів» та шкільних батьківських комітетів не завжди відкрито звітують своїм благодійникам, є факти, коли не всі матеріальні активи, що придбано за кошти батьків, ставлять на облік.

Це підриває авторитет благодійництва і ускладнює взаємодію батьківських комітетів, батьків та адміністрацій навчальних закладів, викликає конфлікти, недовіру та неповагу. З’ясувавши та вивчивши механізм роботи, налагодивши систему прозорої звітності за витрачені кошти можна навести лад в цій системі та мінімізувати конфлікти та недовіру.

 Запрошуються батьки, голови батьківських комітетів, вчителі та вихователі дитячих садочків.

Тривалість події – 2 -2,5 години.

Попередня реєстрація за телефоном: (098) 121-29-32

Підготовула Дарина Лебедєва

Приєднуйтесь до групи «Оглядач Криворізький» на Facebook, слідкуйте за оновленнями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео