Обозреватель Криворожский Новости Общество Криворізьких дітлахів нагородили за малюнки на тему енергозбереження (Фото)

Криворізьких дітлахів нагородили за малюнки на тему енергозбереження (Фото)

16-03-2017 13:24 739 0 Общество

Цього тижня у Кривому Розі відбувся конкурс дитячих художніх робіт, присвячених темі енергозбереження.

15 березня у криворізькій загальноосвітній школі № 52 активісти Громадянської мережі ОПОРА спільно з викладачами закладу організували для учнів молодших класів інформаційну зустріч «Енергозбереження – це важливо». Вже не вперше волонтери завітали до малюків з метою розповісти їм про способи енергоощадності.

Минулого разу дітлахи дізнались, як економити електрику та воду. Тоді ж від ОПОРівців вони отримали творче завдання. Цього разу діти прийшли на зустріч з малюнками, у яких зобразили своє вміння берегти ресурси.

Читайте також: Криворізькі школярики вчаться енергоощадності

«Визначити переможців було дуже важко, адже діти так віддано взялись за справу, що своїми ідеями здивували не лише своїх вчителів, а й нас, досвідчених експертів з енергозбереження», – коментуючи захід, зазначив місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Вадим Головченко.

Після довгих вагань було обрано три малюнки. Найкращою стала робота Микити Задорожнього, учня 3-А класу.

Читайте також: Олена Крошка: «Комфортний будинок – це передусім спільна та тривала робота відповідальних мешканців»

Усі переможці отримали еко-призи, а також інформаційні плакати з порадами енергозбереження у побуті, розроблені за підтримки Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

Підсумовуючи зустріч, Вадим Головченко нагадав дітям про безкоштовні та природні джерела світла, електрики та тепла. Він звернув увагу малечі на користь, яку ми отримуємо від звичайних сонячних променів та вітру. Адже такі альтернативні види енергії – не лише доступні, а й екологічно чисті. 

Читайте також: У Кривому Розі говорили про програми підтримки термомодернізації житла

За повідомленням прес-служби 

Громадянської мережі ОПОРА

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео