Обозреватель Криворожский Новости Общество Укрзалізниця: "ЗМІ від імені народного депутата Вілкула поширюють неправдиву інформацію"

Укрзалізниця: "ЗМІ від імені народного депутата Вілкула поширюють неправдиву інформацію"

18-11-2016 10:09 481 0 Общество

Департамент інформаційної політики та зв’язків з громадськістю ПАТ «Укрзалізниця» звертає увагу народного депутата Олександра Вілкула, що від його імені деякі ЗМІ поширюють неправдиву і перекручену інформацію щодо діяльності акціонерного товариства.

Переконані, такий досвідчений чиновник, що тривалий час працював на різних щаблях державної влади (щоправда, за часів президента-втікача Януковича), добре обізнаний з темою регулювання тарифів. Адже під час перебування пана Вілкула на посаді віце-прем’єра, котрий опікувався транспортною галуззю, неодноразово відбувалося підвищення тарифів на залізничні перевезення, у тому числі й на пасажирські. Зокрема, лише за 2013 рік тарифи на вантажні перевезення були проіндексовані тричі, а на пасажирські перевезення територією України за рік вони зросли на 21 %, а в міжнародному сполученні на 10 %. Тому навряд чи фахівець, котрий розуміє необхідність корегування тарифів хоча б на рівень інфляції, міг би вдаватись до такої відверто маніпулятивної критики, яку приписують деякі ЗМІ Олександру Вілкулу.

Читайте также: Поезд «Интерсити» курсирующий из Киева в Кривой Рог и назад набирает обороты

Крім того, констатуючи катастрофічну ситуацію з браком вагонів, екс-віце-прем’єр, як відповідальний і доброчесний політик, що був посвячений у всі обставини передачі тисяч вантажних вагонів приватним компаніям, здачі в неоднозначну оренду вагоноремонтних підприємств, неодмінно назвав би справжні причини, що зумовили сьогоднішній стан компанії, а не допускав, щоб від його імені поширювалися брехня і фейк. Олександр Вілкул не дозволив би собі таких голослівних звинувачень, тому що послідовний.

Читайте также: Из-за сугробов часть поездов приходит в Кривой Рог со значительным опозданием

Не так давно він закликав створити парламентську комісію щодо Укрзалізниці, яку підтримав і голова правління Балчун. Така комісія, на думку керівництва ПАТ, має почати працювати невідкладно, бо наша спільна мета – позбутися старих недоліків, прямим чи мимовільним винуватцем, а можливо, й співучасником, свого часу був і колишній віце-прем’єр, а тепер депутат Вілкул. Та далі заяв справа не пішла.

Виникає запитання, хто блокує і саботує ініціативи депутата Вілкула? Хто не хоче знати, як розкрадалась і доводилась до теперішнього стану українська залізниця? Олександру Вілкулу також слід перевірити, чи не зламані його акаунти у мережі, з чиїх сторінок тиражуються відверті дурниці і брехня. Це справа принципу – з’ясувати, хто від імені народного депутата дурить народ?

Джерело: uz.gov.ua

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео