Обозреватель Криворожский Новости Общество Мати загиблого криворіжського героя АТО поскаржилась на журналістку

Мати загиблого криворіжського героя АТО поскаржилась на журналістку

16-12-2016 15:15 1771 1 Общество

Надія Гайдук, мати загиблого в ІЛ-76 воїна Іллі Гайдука, звернулась до редактора «Домашньої газети» з приводу антиукраїнської пропаганди журналістки Лариси Чухан, яка пише під псевдонімом Каріна Боровик.

Приводом для цього стала стаття «Ми нєраби» у випуску № 46 від 16.11.2016 року.

«Звертаюсь до головного редактора газети «Домашняя газета», з приводу антиукраїнської пропаганди журналістки Каріни Боровик, вона ж Лариса Чухан, в публікації «Ми нєраби» випуску № 46, від 16.11.2016 року.

Я чекаю відповіді від Вас, як людини відповідальної за інформацію масового засобу, якою є Ваша, на мій погляд, поважна, і не байдужа до сьогоднішніх подій ,газета, що несе свій посильний вклад в розбудову України в цей нелегкий для країни час. Невже ви не розумієте, що такими дописами журналІстка підгодовує і дає надію на воскресіння кагебістсько-чекістської імперії на теренах нашої країни.

Ця людина не поважає Україну, як суверенну державу, не поважає державний прапор України , не поважає пам,ять загиблих воїнів в російсько-українській війні. Чекаю від Вас відповідь на мій лист-звернення і реакції з приводу недопущення пропаганди-спротиву політиці держави Україна» - говориться в зверненні Надії Гайдук.

Читайте также: Журналистку криворожской газеты обвинили в сепаратизме

Як вже повідомлялося, журналіст Інна Іванченко взагалі вважає, що в цій публікації авторка у зневажливій, глузливій формі висловлюється в бік родичів героїв - бійців, які загинули під час війни на сході України - Іллі Гайдука та Геннадія Дощенка, чиї пам'ятники постійно паплюжаться невідомими особами, знищуються державні прапори, встановлені на могилах воїнів.

«…одна криворожанка пожаловалась в СБУ: кто-то нахулиганил на могиле её родственника. Точно сепаратисты, кто же ещё….» - цитує видання Інна Іванченко.

Віктор Короп

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

pugacz 17.12.2016 в 14:32 Ответить
О, давно не чув про Ларису Чухан - жива, сволота, і дідько її не взяв... Ще в часи перебудови після її "полемічних матеріалів" у Червоному Гірнику часто виникав блювотний рефлекс...
Топ видео
все видео