Обозреватель Криворожский Новости Общество «На школьниках не пиариться!» — родители обратились к криворожским чиновникам

«На школьниках не пиариться!» — родители обратились к криворожским чиновникам

20-08-2017 11:37 408 0 Общество

Не приходить на торжественные линейки 1 сентября, не дарить детишкам букварей и дневников со своими портретами и от своего имени.

С таким призывом обратились родители Украины к депутатам и чиновникам в социальной сети «Фейсбук» на странице группы «Батьки SOS».

Как пишется в обращении: «Шановні Президент, Прем'єр міністр, Міністри, народні депутати, депутати сільських, селищних, міських, районних рад, чиновники різних рівнів та органів місцевого самоврядування та всі чиновники, хто планує цього року відвівати навчальні заклади 1 вересня 2017 року

Звертаємось до вас із проханням не відвідувати, не приїжджати, не планувати урочистих заходів із вашою присутністю 1 вересня у навчальних закладах. Ваша присутність змушує наших дітей влаштовувати свято вам - інколи ви запізнюєтесь, інколи ваші промовисті промови занадто нудні та довгі. Якщо ви не знаєте, то "святкове вбрання" навчального закладу - кульки, прапорці, вам квіти - це все за кошти нас, батьків. Не даруйте нашим дітям букварики з вашими портретами, краще забезпечте своєчасне надходження підручників у школах.

Ми дуже хочемо подолати цю совкову традицію лінійок, але якщо ви будете туди приходити - ми ніколи не позбавимось цього совкового рудимента. Якщо вже така нестерпна жага PR у навчальних закладах є, то не приїжджайте 1 вересня у школи, в які місцева влада вклала мільйони, приїдьте 2 вересня туди, де ваша допомога буде необхідною, де навіть за децентралізації, міська чи районна влада не переймається освітою. Адреси навчальних закладів можемо вам надати, але зробіть це без пафосу та з метою допомогти.

Батьки»

Прислушаются ли к просьбе родителей Украины депутаты и чиновники из Кривого Рога или желание покрасоваться в роли «свадебных генералов» у них возобладает над разумом и любовью к детям, будет ясно уже в ближайшее время.

Подготовила Дарья Лебедева

Присоединяйтесь к группе «Обозреватель Криворожский» на Facebook, следите за обновлениями!

 

 

 

 

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео