Обозреватель Криворожский Новости Общество Начальник криворожских патрульных избегает общения?

Начальник криворожских патрульных избегает общения?

09-11-2017 14:55 1249 0 Общество

Провалом закончилась очередная попытка криворожских активистов встретиться с начальником Криворожской патрульной полиции Артуром Шкробом.

Как пишет в Facebook лидер криворожского Автомайдана Антон Кравченко: «В Кривому Розі 6 листопада, використовуючи працівників міліції і поліції намагались зірвати поїздку мітингуючи під стіни верховної ради! Найогиднішим було те, що намагались в черговий раз використати патрульних поліцейських на замовлення!!! В нашому місті це вже становиться популярним. 

Читайте также: В криворожской патрульной полиции новый руководитель

Вчора поспілкувавшись з Inna Ivanchenko, ми вирішили прийти на прийом до начальника Управління Патрульної Поліції Arthur Shkrob, разом з частиною пасажирів автобусу. Розуміючи що сам пан Шкроб дуже «скромна» людина, він уникає усіх зустрічей з громадськими організаціями та журналістами міста, по запитання пов’язаними з роботою його підлеглих. Інцидентів в нашому місті було багато, і жодного разу пан Шкроб не набрався сміливості особисто відповісти на запитання, замість себе він завжди посилає свого помічника Гладчука Дмитра. Дмитро не має комплексів перед журналістами і може годинами розмовляти про одні й ті самі речі, по факту не відповівши на жодне запитання).

Читайте также: Новый начальник Криворожской патрульной полиции оказался человеком с темным прошлым?

Прийомні часи у Шкроба кожного четверга з 10-ї години. Але розуміючі проблему пана Шкроба, що він |не хоче/не може| відповідати на запитання, з якими він заздалегідь не ознайомлений, хлопці спочатку набрали пана Гладчука, щоб дізнатись що нам треба зробити, коли ми прийдемо на прийом до Шкроба – нас прийняв Шкроб, а не будь хто інший. Пане Гладчук запевнив нас, що треба приїхати в УПП і записатись на прийом. Прибувши на місце ми дізнались що запису немає, все в живій черзі, та і взагалі можливо в четверг Шкроба не буде, і він знаходиться у відрядженні в Києві».

Сегодня активисты попытаются опять поймать неуловимого главного криворожского патрульного. Получится это у них или нет, будет ясно уже в конце дня.

Дарья Лебедева

Присоединяйтесь к группе «Обозреватель Криворожский» на Facebook, следите за обновлениями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео