Обозреватель Криворожский Новости Общество Найдены ошибки в проектах решений сессии Криворожского горсовета

Найдены ошибки в проектах решений сессии Криворожского горсовета

16-05-2017 11:29 1020 1 Общество

Трудно сказать, платят ли сотрудники Криворожского горисполкома штрафы за допущенные ошибки при составлении решений сессий Криворожского горсовета, но депутат Людмила Бурман опять поймала их на забывчивости.

На своей странице в Facebook она сообщила следующее: «21.04.2017 р. о 14.15 на сайті з’явився проект рішення Криворізької міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2016 №1171 «Про затвердження Програми економічного та соціального розвитку міста Кривого Рогу на 2017-2019 роки». Звісно, там є посилання на додаток, у якому – уся суть питання. Правда, додаток оприлюднити «забули», а без нього вивчити це важливе питання неможливо.

А ось геніальний образчик «відповідального» ставлення до своїх службових обов’язків посадовими особами управління комунальної власності міста (керівник Волошиненко Сергій Миколайович). За їхнім поданням 15.05.2017 о пізній 20.32год. на офіційному сайті розмістили для обговорення і внесення пропозицій офіційний документ «Про надання згоди на безоплатне прийняття мереж водопостачання та водовідведення на пров. Даргомижського, 9 до комунальної власності територіальної громади міста Кривого Рогу». І все б нічого, так забули з попередньої каденції (2010 – 2015 рр.) персональні дані керівників комунальних підприємств і голів постійних депутатських комісій замінити. Так що, пане Марков, директором КП «Кривбасводоканал» УКВМ знову призначило Ю.Є.Гамазинського, ну а пан Олег Ляденко повинен змиритися з тим, що на думку того ж таки управління комунальну власність міста другу каденцію поспіль контролює вже й не депутат Іванов».

Читайте также: В Криворожском горсовете система «Рада» не выдержала вранья

 

Отметим, что на каждом таком документе стоит подпись секретаря Криворожского горсовета Сергея Маляренко

Дарья Лебедева

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Мафусаил 16.05.2017 в 14:27 Ответить
Спасибо за науку. Теперь я знаю что делать, если меня все будут (вполне обоснованно) считать бездельником - нужно докапываться до текстов действительно работающих людей и тыкать в их ошибки.
Топ видео
все видео