Обозреватель Криворожский Новости Общество Повышать тарифы на воду в Кривом Роге пока не будут

Повышать тарифы на воду в Кривом Роге пока не будут

14-11-2017 12:55 738 0 Общество

Попытка руководства КП «Кривбасводоканал» повысить тарифы на воду для населения провалилась.

Как сообщается на официальном сайте предприятия: «КП «Кривбасводоканал» на виконання п.6 ст.32 Закону України «Про житлово–комунальні послуги» доводить до відома абонентів, що 2 листопада 2017 року Національна комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) прийняла постанови № 1343 та № 1344, якими встановила підприємству тарифи в наступному розмірі:

- централізоване водопостачання– 4,28 грн./м3 без ПДВ (5,136 грн./м3 з ПДВ);

- централізоване водовідведення – 4,74 грн./м3 без ПДВ (5,688 грн./м3 з ПДВ);

- тариф на послугу з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем)–4,39 грн./м3 без ПДВ (5,268 грн. за 1 куб.м з ПДВ);

- тариф на послугу з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 4,85 грн./м3 без ПДВ (5,82 грн. за 1 куб.м з ПДВ).

Тарифи не включають витрат на оплату інформаційних послуг та на виконання вимог Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» зі структури тарифів вилучені витрати, що пов’язані з обслуговуванням та повіркою індивідуальних засобів обліку холодної води.

Постанови наберуть чинності з дня, наступного за днем їх опублікування в офіційному друкованому виданні – газеті «Урядовий кур’єр».

Читайте также: Жителей Восточного оставили без благ цивилизации

Таким образом соблюдать обещанный властями Кривого Рога мораторий на повышение жилищно-коммунальных услуг власти города заставили в принудительном порядке.

Подготовила Дарья Лебедева

Присоединяйтесь к группе «Обозреватель Криворожский» на Facebook, следите за обновлениями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео