Обозреватель Криворожский Новости Общество Проект «Громадський бюджет» проходить в Кривому Розі зі значними порушеннями

Проект «Громадський бюджет» проходить в Кривому Розі зі значними порушеннями

30-11-2016 15:27 791 2 Общество

Про це заявляє активіст Криворізького осередку партії "Сила Людей» Сергій Мокряков.

Зокрема, він зазначає: «Шось там пороблено. Як тільки починаю розбиратись, то одразу натикаюсь на кричущі невідповідності та прямі порушення вимог закону.
Так і зараз навіть поверхневий аналіз регламентних документів конкурсу виявив, що дещо треба переробити. Зокрема постанова Кабміну "Про порядок проведення конкурсу ..... " ( http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/1049-2011-%D0%BF ) каже нам наступне:
1. Не може бути членом конкурсної комісії особа, що є керівником, членом керівних органів або працівником учасника конкурсу.

2. Члени конкурсної комісії зобов’язані не допускати конфлікту інтересів під час розгляду конкурсних пропозицій.

3. Перед початком розгляду конкурсних пропозицій член конкурсної комісії зобов’язаний повідомити про конфлікт інтересів та надати пояснення щодо обставин, які можуть перешкоджати об’єктивному виконанню ним обов’язків.

4. Організатор конкурсу за поданням конкурсної комісії виключає з її складу члена комісії, в якого виявлено конфлікт інтересів.

5. Якщо конфлікт інтересів виявлено після ухвалення конкурсною комісією рішення про визначення переможців конкурсу, зазначене рішення підлягає перегляду. Індивідуальні оцінки члена конкурсної комісії, в якого виявлено конфлікт інтересів, не враховуються».

Окремо це стосується тих фактів, що членом конкурсної комісії є Лежень Олексій Юрійович, який в той же час є автором проекту 70 "Виставкова зала містецтв. Коворкінг - простір ОТА".

При цьому, заступник міського голови Андрій Полтавець ніякого протиріччя та порушення не бачить.


Нагадаємо, що до участі в голосуванні за окремі проекти в наказовому порядку долучають і вчителів шкіл. ( http://o.kr.ua/ru/krivorzkih_vchitelv_zmushuyut_golosuvati_za_proekti_gromadskogo_byudzhetu.html )

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Валерия 30.11.2016 в 19:03 Ответить
Зачем вы эти глупости пишете. Сами ничего в своей жизни не сделали, а так, лишь бы обгадить. Так это вы умеете.
Валерий 01.12.2016 в 11:06 Ответить
Валерия, зачем вы эти глупости пишете. Сами ничего в своей жизни не сделали, а так, лишь бы обгадить. Так это вы умеете.
Топ видео
все видео