Обозреватель Криворожский Новости Общество Рятувальники провели профілактичну роботу (Фото)

Рятувальники провели профілактичну роботу (Фото)

11-12-2017 17:22 410 0 Общество

Як свідчить статистика, в опалювальний період понад 80% усіх пожеж виникає в житловому секторі. Нерідко такі пожежі відбуваються, коли самі мешканці знаходяться вдома.

Проте, через паніку і неправильні дії людей на початковій стадії пожежі, вогонь швидко набирає обертів і вже за лічені хвилини нещадно нищять накопичене роками майно. А часом трапляється й таке, що люди розгубившись в цих екстремальних умовах отримують отруєння чадним газом або термічні опіки.

Ще більш трагічно закінчюються пожежі, які застають мешканців в оселі під час сну або у стані алкогольного сп’яніння. Тож варто пам’ятати, що залишені на ніч ввімкненими обігрівальні прилади, паління в ліжку та інші подібні нехтування правилами пожежної безпеки можуть коштувати людині життя.

Саме тому елементарні правила пожежної безпеки в побуті важливо знати кожному громадянинові.

Читайте также: Керівництво ДСНС звернулося до батьків

Таким чином, з метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі, травмування та загибелі людей на них, фахіфвці служби порятунку міста періодично здійснюють інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням шляхом проведення профілактичних.

Під час таких заходів рятувальники нагадують громадянам основні правила пожежної безпеки в побуті, яких слід дотримуватись, аби не допустити пожежі у власній оселі, а також розповідають, як потрібно діяти, якщо пожежа все ж таки сталася. Крім того, фахівці служби порятунку вручають проінструктованим особам інформаційні пам’ятки з відповідної тематики.

Зменшення кількості пожеж і негативних наслідків від них можливе лише за умови обізнаності, свідомого й відповідального ставлення людей  до  безпеки власного життя. Тож рятувальники не втомлюються наголошувати громадянам на важливості дотримання правил пожежної безпеки у повсякденному житті.

За повідомленням ДСНС

Підписуйтесь на канал «Оглядач Криворізький» в Telegram, і будьте в курсі подій свого міста!

Приєднуйтесь до сторінки «Оглядач Криворізький» на Facebook, слідкуйте за оновленнями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео