Обозреватель Криворожский Новости Общество Рятувальники склали заліки зі службової та фізичної підготовок (Фото)

Рятувальники склали заліки зі службової та фізичної підготовок (Фото)

08-06-2017 15:16 714 0 Общество

7 червня на базі 10 державної пожежно-рятувальної частини 3 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області особовий склад Криворізького міського управління, 3 та 4 державних пожежно-рятувальних загонів Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області та підпорядкованих їм пожежно-рятувальних підрозділів, а також співробітники пожежно-рятувальних підрозділів Криворізького та Широківського районів зібрались для здачі щорічних заліків зі службової та фізичної підготовок.

Про це повідомило ДСНС.

Першим етапом складання заліків стала перевірка теоретичних знань зі службової підготовки осіб рядового і начальницького складу. Після цього особовий склад, який заступає на оперативні чергування в пожежно-рятувальних підрозділах і беспосередньо бере участь в ліквідації пожеж та інших надзвичайних ситуацій, здавав нормативи із в’язання рятувальної мотузки за конструкцію та на потерпілого. Під час наступного етапу рятувальники випробовували фізичну витривалість підтягуючись на перекладині та віджимаючись від підлоги. Заключним етапом – стали легкоатлетичні нормативи, а саме – біг на дистанції 100 і 1000 метрів.  Приймали заліки представники Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

Таким чином, перевірку професійних знань та рівня фізичної підготовки пройшов весь особовий склад рятувальників Криворіжжя, не виключаючи і представниць прекрасної половини.

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео