Обозреватель Криворожский Новости Происшествия Саксаганская полиция покрывает мошенника?

Саксаганская полиция покрывает мошенника?

18-10-2017 10:48 2506 1 Происшествия

Невеселую историю рассказал в социальной сети Facebook Никита Водзянский. И связана она с заказом мебели у мошенника.

Как пишет Водзянский: «Невеселий пост 2.0

Зробивши ремонт у кухні - моя сім'я вирішила замовити меблі у Евгений Матвеев (https://www.facebook.com/profile.php?id=100015545402690) і 1 липня оплатила частку вартості готівкою у суммі 15 800 гривень, на що є письмова розписка. Оговоривши строк у місяць, після його спливу - ми не отримали замовлені меблі, а наші дзвінки Євген то ігнорував, то обіцяв привезти меблі через кілька днів, а через деякий час зовсім перестав виходити на зв'язок.

Писали заяву до саксаганського відділку поліції. Дільничий інспектор Гратевич Віталій Сергійович тільки морочив голову, і казав що не може застати його за адресою проживання, та взагалі знайти. Від саксаганської поліції, нажаль, взагалі жодної користі не отримали. Чули тільки обіцянки у стилі Євгена, що вони "ось-ось" щось зроблять. Після місячної бездіяльності та невиконання своїх функцій склалося враження, що вони більше симпатизують Євгену, або навіть покривають його, та не збираються приймати ніяких мір.

Читайте также: В Кривом Роге торговцы с машин бессовестно обманывают покупателей (Фото)

На крайній випадок збираємось звертатися до суду, тому просимо усіх, хто також зазнав шкоди від дій Євгена - відписатися.

Ми далеко не перші (нещодавно дізналися про ще кілька випадків), і якщо нічого з цим не зробити - то не останні. ПРОСИМО МАКСИМАЛЬНО РОЗПОВСЮДИТИ цей пост, аби якомога більше мешканців Кривого Рогу знали про недобросовісні наміри цієї людини».

Интересно, что незадолго до этого жертвой ловкого мошенника стал другой криворожанан. ПользовательVolodymyr Dyda сообщил: «Готуючись до народження дитини, ми на початку серпня замовили меблі в Евгений Матвеев (https://www.facebook.com/profile.php?id=100015545402690) і 4 вересня оплатили 60% вартості в Приват24 на ім'я Попов Євген Олегович.
Через два тижні, коли комод мав бути готовий, почалось найцікавіше: наші дзвінки Женя почергово то ігнорував, то відповівши, обіцяв вже ось-ось все зробити. І знову пропадав. І так разів вісім.

Після серії дзвінків без відповіді ходили до нього в гаражний кооператив. Женю не зустріли, але від його сусідів почули, що ми вже далеко не перші з такими проблемами.

Читайте также: В Кривом Роге мошенник обворовывает детей (Фото)

26 вересня, через 1,5 місяці, Женя відповідає на дзвінок і каже: "нічого не вийде, цех забрали у мене, віддам гроші". І знову пропадає на декілька днів.
30 вересня ми поговорили ще раз, я почув чергове "завтра" і все, знову дзвінки і повідомлення без відповіді.

4 жовтня прийшла від нього смс "Если честно смогу только завтра переслать". І тиша. 

Вже й дитина народилась і два місяці минуло, а комоду нема. Така історія».

Читайте также: В Кривом Роге через Интернет продают некачественный товар (Фотофакт)

Почему бездействует полиция? Им что, просто лень заниматься столь «несерьезным делом», как розыск преступника, жертвой которого стали не один Никита и Владимир? Но тогда за что наши доблестные новые полицейские получают свои немалые зарплаты?

Пока же обманутые заказчики вынуждены сами, через социальные сети предупреждать о недобросовестном изготовителе мебели. Они же выложили его аккаунты в социальных сетях и портрет:

https://imgur.com/q9CiECC

https://www.facebook.com/groups/125898337975355/

Евгений Мебель "Кривой Рог"
https://www.facebook.com/Evgen1801/

Мебель под заказ - Кривой Рог".
https://www.facebook.com/Evgen.mebel1986/?fref=mentions

Анастасия Меблева
https://www.facebook.com/profile.php…

Аккаунт в Instagram - https://www.instagram.com/popov.evgen1986/

Святослав Журкин

Присоединяйтесь к группе «Обозреватель Криворожский» на Facebook, следите за обновлениями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Людмила 23.11.2017 в 10:32 Ответить
УВ. Криворожане, все мои друзья и знакомые! У кого есть возможность распространите пожалуйста! Этот человек, если его можно так назвать, обманул ОЧЕНЬ много людей, и самое интересное, что продолжает обманывать и дальше. Он занимается мебелью, берет заказ, большую часть денег и когда подходят сроки заказа начинает морозиться, ни мебели, ни денег. На его удочку попалось уже много людей.
Топ видео
все видео