Обозреватель Криворожский Новости Происшествия Шахтер шахты «Артем-1» объявил голодовку

Шахтер шахты «Артем-1» объявил голодовку

03-08-2017 16:25 607 0 Происшествия

В то время как один активист утверждает, что митинг шахтеров шахты «Артем-1» требующих повышения заработной платы был «митингом для отчетности», один из участников акции абсолютно серьезно объявил голодовку.

Как сообщается на сайте первичной профсоюзной организации ОАО АМКР Всеукраинского профсоюза работников науки, производства и финансов: «Член Всеукраїнської профспілки працівників науки, виробництва та фінансів, один з уповноважених представників найманих працівників структурного підрозділу – Шахтоуправління з підземного видобутку руди (на правах шахт) Гірничого департаменту Публічного акціонерного товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» Філін Сергій Миколайович (кріпильник (підземний) 02 серпня 2017 року в 07.00 перед початком мітингу у зв’язку з ухиленням адміністрації підприємства від примирних процедур по зареєстрованому в НСПП колективному трудовому спору, об’явив голодовку з вимогою до адміністрації про необхідність початку примирних процедур у відповідності з ст. 8 Закону України «Про вирішення колективних трудових спорів» з уповноваженими представниками ШУ ГД ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Одним з 6-ти вимог шахтарів шахти Артем-1 в цьому колективному трудовому спорі є: «підвищити заробітну плату в еквіваленті 1000 Євро за основними професіями».

Читайте также: Шахтерский митинг был для галочки?

Пропуск у Філіна С. М. керівництво охорони підприємства відібрали, представників СМІ та профспілок до нього охорона не пропускає. Місце голодування Філіна Сергія Миколайовича на теріторії підприємства біла шахтоуправління шахти Артем-1.»

Присоединятся ли к Сергею Филину коллеги и сколько выдержит без еды он сам, покажет время.

Подготовила Дарья Лебедева

Присоединяйтесь к группе «Обозреватель Криворожский» на Facebook, следите за обновлениями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео