Обозреватель Криворожский Новости Общество Школьные столовые Кривого Рога засекречивают? (Фотофакт)

Школьные столовые Кривого Рога засекречивают? (Фотофакт)

14-08-2017 13:44 789 0 Общество

«Вход в школьную столовую родителей обязательно с администрацией школы».

Такую табличку разместил на своей странице в Фейсбук известный криворожский активист Виталий Фурманюк.

Почему? Неужели я не имею права видеть и знать, чем кормят моего ребенка? Получается, что работником школьных пищеблоков есть, что скрывать?

Читайте также: Криворожских детей обделили сливочным маслом

Как удалось выяснить Виталию Фурманюку, действительно есть, что скрывать. В своем посте, к которому прилагаются фото школьных меню и самих пищеблоков Фурманюк сообщает следующее: «Ще в 2016 році я помітив , що в шкільному меню не вказували ціни на випічку шкільної їдальні (кекси, пиріжки, тощо). На мої зауваження відреагували і почали в меню шкільної їдальні вказувати ціни на такі вироби. Так я дізнався , що пиріжок може бути вагою не тільки 100грамів , а і 75 і 50 ) . Дії директора школи з недопущення мене і інших батьків в їдальню школи мне все більше зацікавлювали. Перш за все зауважу, що ніхто не може забороняти батькам відвідати їдальню закладу, а от в зону приготування їжі Вас мають право не пустити(за певних обставин). 

Читайте также: Школьников травили, как тараканов

Для аналізу діяльності і фінансової звітності їдальні є багато документів, в нашому випадку ми розглянемо офіційні документи: меню їдальні і заборні листи ( ЗЛ - де зафіксовано кількість порцій та їх вартість). В кожній криворізькій школі є пільгова категорія, за харчування яких виділяють гроші місцева влада по різним програмам, а також діти які харчуються за готівкові гроші. В меню за 29.11.16р. ми можемо побачити Кекс криворізький, Пиріжок з повидлом а також Котлета в тісті. В заборному листі за 29.11.16. ми вже можемо знайти данні лише про Кекс криворізький і Пиріжок з повидлом (мінус котлета в тісті). Зверніть увагу що сніданок 5-11 класів в меню і ЗЛ не співпадають не по найменуванню, не по вартості. Чому? Саме та категорія сніданків за які розраховуються готівкою не співпадає? Також визиває цікавість , що у денному заборному листі за цей день обліковано лише 82 одиниць булочних виробів. Але на фото зроблених в цей день видно, що булочних виробів на багато більше. І на мій погляд найцікавіше , що Котлета в тісті таки була (виділено зеленим кольором)»

Читайте также: Родители криворожских школьников недовольны качеством питания в местных школах

По словам Виталия, полиция не нашла состава преступления в данной информации, хотя, на мой, юридически безграмотный взгляд, а вскрытый факт махинаций нуждается в серьезной проверке как со стороны правоохранительных органов, так с привлечением депутатов, как это было в прошлом году. 

Читайте также: В криворожских школах детей кормят помоями?

Анна Коваль

Присоединяйтесь к группе «Обозреватель Криворожский» на Facebook, следите за обновлениями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео