Обозреватель Криворожский Новости Общество У Кривому Розі вчителя року складали ЗНО

У Кривому Розі вчителя року складали ЗНО

22-11-2017 10:05 1438 0 Общество

Холодне приміщення, журі, що не враховує в яких класах викладає педагог і тести ЗНО, в яких дивом затесалися п'ять питань з педагогіки – ось так проходив міський етап конкурсу «Учитель року – 2018» з української мови та літератури в Кривому Розі.

Як пише в Facebook учасниця конкурсу Наталя Литвин: «Сьогодні писали контрольну роботу. Це був (за наказом) фінальний етап міського туру конкурсу. Як бачите на фото, етап назвали районний.

Контрольна робота, за наказом, мала проходити у формі тестування з методики викладання предмету, знань програмного матеріалу, психології, педагогіки. 

У реальності нам роздали тести ЗНО, серед яких дивом опинилися 5 питань з педагогіки. Ну, ок…

На 13.00 ми мали бути у школі та почати працювати над контрольними. Розпочали о 13.40. 

Читайте також: В школе №45 продолжаются поборы

Писали в холодній аудиторії. Тому нам двічі робили зауваження про те, що верхній одяг треба зняти: " Вам що, холодно?" Я не уявляю, як там діти вчаться.

Писали ще годину, потім майже годину чекали доки перевірять роботи. 

Втомлені, після робочого дня... 

Нарешті, нам оголосили результати. Учасниками останнього етапу вирішили обрати 4 педагогів. Позаяк, вони мали найкращі оцінки за тестування. 

Я висловила бажання стати п'ятою учасницею ) тим паче така пропозиція від журі надійшла. Але виявилося, що тестування я написала "погано".

Читайте также: Майкл Щур про криворожские методы воспитания (Видео)

Хоча про ситуацію, коли вчитель викладає українську мову або літературу лише у середній ланці і не володіє вільно програмним матеріалом 10-11 класу журі теж знає. У тестах це не враховано. 

Я, звісно, вітаю колег, які завтра мають показати відкритий урок за обраними темами. 

Але сама організація конкурсу викликає у мене багато питань. Дуже багато того, що прописано у наказі управління, чомусь не справдилося. І оцінки за блоги та сайти ми не побачили та не почули. Невже всі 25 заявлених номінатнів мають однакові бали за заочний етап?

Крім того, учасники конкурсу багато говорили про те, що участь у конкурсі змушують брати директори...»

Читайте также: Скандального криворожского педагога отстранили

Постає питання: що це, образа конкурсантки або конкурс, який визначає кращого вчителя міста, в Кривому Розі проводиться формально, для «галочки», а ім'я переможця відомо заздалегідь, погоджено з міськвно і керівництвом Кривого Рогу?

У будь-якому випадку істинного кращого визначать не чиновники, а батьки і учні, які прагнуть потрапити в клас, де такий учитель викладає або залишають школу в пошуках кращого викладача обраної дисципліни.

Дар'я Лебедєва

Підписуйтесь на канал «Оглядач Криворізький» в Telegram, і будьте в курсі подій свого міста!

Приєднуйтесь до сторінки «Оглядач Криворізький» на Facebook, слідкуйте за оновленнями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео