Обозреватель Криворожский Новости Общество У Кривому Розі замість велосипедної розмітки намалювали «зебру»

У Кривому Розі замість велосипедної розмітки намалювали «зебру»

14-12-2017 13:00 716 0 Общество

Щойно збудована велодоріжка на вулиці Волгоградській продовжує неприємно дивувати жителів міста.

Як пише у Facebook користувач Денис Дубов: «Це просто ЕПІК! Мало того що велодоріжка на Волгоградській завузька, з кривим покриттям, на якому трясе наче на пральній дошці. Мало того що поруч розташований небезпечний паркан, за котрий можливо зачепитись кермом при їзді, з усіма можливими наслідками. Мало того що бордюр при перетині велодоріжки з виїздами з прилеглої, території виконано так, що кожен шосер, фіксер, чи власник сіті байку отримує величезний шанс піймати зміїний укус. Так ще нас вирішили «обрадувати» новою розміткою велодоріжки в місцях перетину з виїздами та дорогами.

Все правильно, чесно та по ДБНам. Велосипедисти хотіли, щоб доріжка була розмічена в тих місцях, то ось, тримайте! От тільки «гдє-то что-то пошло нє так» і замість розмітки 1.15 ПДР України (місце, де велодоріжка пересікає проїзджу частину) браві маляри намалювали розмітку 1.14.1 (нерегульований пішохідний перехід).

Читайте також: Чиновник отрицает причастность области к строительству велодорожки

Розмітка 1.15 ПДР України (місце, де велодоріжка пересікає проїзджу частину)

Для тих, хто не второпав що й до чого – пояснюю. Велосипедист, згідно ПДР України не має права рухатись по пішохідному переходу на велосипеді. Він повинен зупинитись, спішетись, та перевезти велосипед пішки по переходу.

Можето порахувати самі, скільки раз буде потрібно повторювати цю процедуру, щоб добратись з 95-го, до Філатово)) Такого ЕПІКУ мало хто міг  очікувати на цій велодоріжці. Принаймні ні я, ні мої знайомі ніколи щось подібне ніде не бачили.

Цікаво що буде далі? Доріжка ще не завершен. Може перешкоди якісь поперек неї понаставляють? Як що є бажання, можете в коментарях пофантазувати. Бо нажаль моєї фантазії, навіть на пішохідний перехід як елемент велодоріжки, не вистачає».

Читайте також: Криворожане выступили против велодорожки на Волгоградской

Розмітка 1.14.1 (нерегульований пішохідний перехід)

Залишається встановити поліцейський пост біля кожної такої «зебри» і збирати штрафи з тих велосипедистів, які не захочуть пішки перетинати вулицю. Я впевнена, що таких буде багато.

Дарина Лебедєва

Підписуйтесь на канал «Оглядач Криворізький» в Telegram, і будьте в курсі подій свого міста!

Приєднуйтесь до сторінки «Оглядач Криворізький» на Facebook, слідкуйте за оновленнями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео