Обозреватель Криворожский Новости Общество У Кривому Розі презентували оновлений ПДСЕР

У Кривому Розі презентували оновлений ПДСЕР

10-04-2017 11:33 959 0 Общество

7 квітня у приміщенні виконкому міської ради відбулось чергове засідання робочої групи з питань виконання Плану дій сталого енергетичного розвитку міста Кривий Ріг до 2025 року (ПДСЕР).

ПДСЕР – це стратегічний документ для забезпечення сталого розвитку міст різних країн світу, що передбачений Європейською ініціативою «Угода мерів» (до якої Кривий Ріг приєднався у 2011 році). Документ розробляють та впроваджують для вирішення сучасних глобальних екологічних та енергетичних проблем (парниковий ефект і пов’язані з ним негативні зміни клімату, вичерпність викопних енергоресурсів тощо).

Читайте также: Криворізьких дітлахів нагородили за малюнки на тему енергозбереження (Фото)

Участь у засіданні взяли заступник міського голови Андрій Полтавець, фахівці відділу з питань енергоменеджменту та впровадження енергозберігаючих технологій виконкому міської ради, представники комунальних підприємств, активісти Громадянської мережа ОПОРА, очільники профільних відділів виконкому.

Читайте также: Криворізькі школярики вчаться енергоощадності

Начальник відділу з питань енергоменеджменту та впровадження енергозберігаючих технологій Віталія Січева презентувала оновлений ПДСЕР, який був доопрацьований спільно з експертами енергосервісних компаній (ТОВ «Арніка-Центр» та регіональний навчальний центр «Айтікон»).

За новими підрахунками загальний обсяг фінансування ПДСЕР на період з 2016 по 2025 рр. складає 6 млрд 219 млн 300 тис. грн.

Читайте также: Олена Крошка: «Комфортний будинок – це передусім спільна та тривала робота відповідальних мешканців»

Реалізація Плану передбачає втілення енергоефективних заходів, які охоплюють ряд секторів міста, зокрема бюджетні заклади, житловий фонд, третинні об’єкти, комунальні підприємства, вуличне освітлення, транспорт.

За словами заступника начальника відділу з питань енергоменеджменту та впровадження енергозберігаючих технологій Віталія Гейко, у другому півріччі 2016 року Кривий Ріг отримав нові можливості для реалізації проектів з енергомодернізації. Важливим стало співробітництво з Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР), Європейським інвестиційним банком (ЄІБ), з Національним агентством з енергозбереження Республіки Польща, міжнародною фінансовою корпорацією НЕФКО.

Читайте также: У Кривому Розі говорили про програми підтримки термомодернізації житла

Під час обговорення члени робочої групи звернули увагу на показники економії електроспоживання та зазначили, що перспективи скорочення витрат електроенергії у Кривому Розі мають бути більшими.

Наостанок Андрій Полтавець, заступник міського голови, запропонував учасникам заходу уважно ознайомитись з деталями ПДСЕР, який у повному обсязі розміщений на офіційному сайті міськвиконкому План дій сталого енергетичного розвитку міста Кривого Рогу до 2025 року та надати свої рекомендації. 

За повідомленням прес-служби 

Громадянської мережі ОПОРА

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео