Обозреватель Криворожский Новости Происшествия У Німеччині ArcelorMittal потрапив під антимонопольне розслідування

У Німеччині ArcelorMittal потрапив під антимонопольне розслідування

13-09-2017 08:27 618 0 Происшествия

Як повідомляє агентство Reuters, німецький регулятор по конкуренції заявив в понеділок, що він розширив розслідування передбачуваного порушення антимонопольного законодавства в сталеливарній промисловості, а ArcelorMittal і Salzgitter підтвердили огляди в деяких з своїх підрозділів.

Розслідування розширює постійний запит картелю, який вже охоплює виробників і продавців нержавіючої сталі, виробників і постачальників автомобілів, а також компаній в секторі ковальської справи.

"Я можу підтвердити, що картель-офіс провів обшуки в області плоскої стали 22-22 серпня в семи компаніях, а також в трьох приватних компаніях", - сказав представник картельної відділення, підтвердивши звіти Manager Magazin і Rheinische Post.

Читайте також: «Арселор» больше не главный загрязнитель Кривого Рога

"Існує підозра в антиконкурентну змову між компаніями", - додав він

ArcelorMittal, найбільший в світі виробник сталі, сказав, що обшуки відбулися на його території в Німеччині, додавши, що він повністю співпрацює з владою. Salzgitter, другий за величиною сталеливарник в Німеччині, сказав, що деякі з його підрозділів були обшукані 22 серпня по підозрою в порушенні антитрестовських правил.

Читайте також: Кривой Рог не самый грязный город в Украине

Більший конкурент Thyssenkrupp і торгова компанія Kloeckner & Co заявили, що обшуків у них не було.

Manager Magazin сказав, не посилаючись ні на які джерела, що останнім розслідування також включало Федерацію німецької сталі, галузеву асоціацію. Представник федерації відмовився від коментарів.

Віктор Короп 

Присоединяйтесь к группе «Обозреватель Криворожский» на Facebook, следите за обновлениями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео