Обозреватель Криворожский Новости Общество Управляющей делами Криворожского горисполкома станет безработная

Управляющей делами Криворожского горисполкома станет безработная

21-10-2017 14:38 1384 0 Общество

Криворожане, ставшие высокими государственными чинами при правительстве Януковича, возвращаются в родные кабинеты Криворожского горисполкома. Вслед за Надеждой Подоплеловой и вновь «улетевшим в никуда» Евгением Удодом, в здании на площади Молодежной вновь появится и экс-начальник управления организационно-протокольной работы Татьяна Мала.

Как пишет в социальной сети Facebook депутат Криворожского горсовета Людмила Бурман: «20 жовтня 2017 року, розпочинається 27 сесія Криворізької міської ради. Її примітною подією (окрім традиційних проблемних питань) стане внесення міським головою кандидатури на посаду керуючої справами виконкому міськради. Керувати «своїми» справами (принаймні саме так він вважає) Юрій Григорович пропонує доручити Малій Тетяні Володимирівні, «1963 року народження, освіта вища, має досвід роботи на керівних посадах у органах державної виконавчої влади та органах місцевого самоврядування» (цитата з проекту рішення). 

google.com.ua стверджує, що Тетяна Володимирівна у 2013 році працювала начальником управління організаційно-протокольної роботи виконкому Криворізької міської ради. Далі був кар’єрний злет на посаду директора департаменту організаційно-адміністративного забезпечення Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (http://old.minregion.gov.ua/contacts/7/). Криворіжці добре пам’ятають, що у ті часи (часи Януковича) цим міністерством керував Геннадій Темник – член команди «сильных хозяйственников». 

За даними порталу «Декларації», 30.03.2017 р. Тетяна Володимирівна подала електронну декларацію за 2016 рік після звільнення з посади держслужбовця категорії Б (https://declarations.com.ua/…/nacp_83966865-aee8-46e5-a9d3-…). Після чого зареєструвалася в Криворізькому міськрайонному центрі зайнятості. За час перебування на обліку в центрі зайнятості Тетяна Володимирівна отримала соціальні виплати по безробіттю в сумі 25 тис. 761 грн.
Згідно з тією ж декларацією, претендентка на посаду завідувача криворізької небесної канцелярії є людиною скромною і невибагливою. 
Хоча членів родини Тетяна Володимирівна не вказала, у декларації фігурують прізвища Малого Олександра Анатолійовича, Малої Ольги Олександрівни та Малої Юлії Олександрівни. Наприкінці листопада примітного для неї 2013 року, спільно з двома доньками Тетяна Володимирівна придбала у власність житловий будинок у Кривому Розі площею 82,7 м2, у якому їй належить 66,6%, відповідно донькам по 16,7%. Двома місяцями раніше у тих же пропорціях родина Малих придбала у власність земельну ділянку (м.Кривий Ріг) площею 600 м2. Цінних паперів, корпоративних прав, нематеріальних активів родина не задекларувала, так як і не вказала, що є кінцевим бенефіціаром будь-яких юридичних осіб. 
Джерелами доходів Тетяни Володимирівни та її родини у 2016 році, якщо вірити декларації, були 78,7 тис. заробітної плати, отриманої на посаді директора департаменту, та 25,8 тис. грн. соціальної допомоги по безробіттю. Тому пересувається родина на Опель Вектра 1993 р., придбаному в 2003 р. Власником авто є громадянин України Малий Олександр Анатолійович, який люб’язно надав Тетяні Володимирівні безоплатне право керування. 
Також через електронну декларацію Тетяна Володимирівна стверджує, що не є членом політичних партій і громадських організацій. У всякому разі натепер. 
На пленарному засіданні в середу Юрій Григорович пропонуватиме депутатам затвердити Малу Тетяну Володимирівну керуючою справами виконкому міської ради та ввести її до складу виконавчого комітету міської ради з 1.11.2017, а також призначити надбавку в розмірі 160% посадового окладу».

Интересно  отметить, что согласно данных официального сайта Криворожского горисполкома, уволившаяся «по собственному» с этой должности Елена Шовгеля,  так же как и находящийся в розыске экс-первый заместитель Криворожского городского головы Евгений Удод, все еще остаются членами исполкома.

Анна Коваль

Присоединяйтесь к группе «Обозреватель Криворожский» на Facebook, следите за обновлениями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео