Обозреватель Криворожский Новости Происшествия Увольнения завуча «Горицвита» требуют на сайте электронных петиций

Увольнения завуча «Горицвита» требуют на сайте электронных петиций

18-10-2017 12:25 990 0 Происшествия

Скандал, разгоревшийся вокруг завуча ЦДЮТ «Горицвит» набирает обороты.

На сайте электронных петиций «Розумне місто» появилась петиция №3073 от 17.10.2017г, требующая увольнения Елены Рындиной.

Читайте также: Скандальная завуч криворожского «Горицвита» начала выдвигать обвинения (Документы)

Автор петиции Елена Доценко обосновывает свои требования следующим образом: «Заступник директора Риндіна з 2013 року влаштувала травлю і терор більшості педагогів, які старанно і талановито працюють з нашими дітьми.

Залякування, сварки, підробка і фальшування документів, неприпустимі висловлювання на кшталт «я хочу тричі плюнути на вашу могилу», «менш за все я хочу бачити вас в своєму кабінеті», «пішла вон…», «ви мені огидні…», «я як гляну на твою рожу, мені огидно…»…

Все це призвело до того, що багато талановитих педагогів не витримують роботи в такій атмосфері, а в деяких це призводить до хвороб - інфарктів, гіпертонічних криз, нервових зривів, емоційної виснаженості. Як результат, за останні 3 роки із закладу звільнилося близько 50 педагогів, значна частина з яких, навіть попри залякування, сьогодні готові визнати, що головною причиною їхнього звільнення була саме Риндіна.

Лише за 2016 рік Риндіна має 2 догани, які, маючи цинічних адвокатів, оспорює у судах. Атестацію в квітні 2017 року вона пройшла лише «умовно» і тепер всіляко пручається проведенню чергової, призначеної на жовтень 2017 року».

Читайте также: «Я купила эту должность за сало» - замдиректора ЦДЮТ «Горицвит» Елена Рындина

Меньше, чем за сутки петицию подписало более 200 человек из необходимых 500.

Прокомментировал ситуацию с завучем «Горицвита» и депутат Криворожского горсовета Юлий Морозов. На своей странице в социальной сети Facebook он написал: «Палац дитячої творчості. В мене непросте ставлення до цих закладів і є своя думка, що з ними варто зробити, але зараз не про це.

Там працюють люди. Педагоги. Деякі старі совкові персонажі, але точно є ідейні, старанні і талановиті. Я це точно знаю, бо там працює Евгения Морозова-Попова, дружина мого брата.

Я чув про страшні скандали, які там вирують, якось до нас на депутатську комісію приходили батьки, скаржилися на завучку Риндіну, яка тероризує всіх так, що нормальним людям не можливо працювати. Виконкомівці і освіта кивали, ніби підтверджуючи, але розводили руками, мол, нічого зробити не можемо.

А тут конфлікт увійшов в гостру фазу, і велика частина ображених педагогів (а за останні 3 роки там люди з інсультами і нервовими зривами злягали, і 50 працівників взагалі звільнилися, не витримавши) врешті решт об'єдналися, разом із небайдужими батьками, щоб дати серйозну відсіч і змусити Риндіну піти. Так вийшло, що багато людей зверталися до нас, тож ми включилися, щоб допомогти. 

Риндіна кинулася в контратаку, звинувативши всіх у корупції, але, схоже, цим сама себе і потопить остаточно».

Чем ответит на этот раз госпожа Рындина, сказать трудно. Уверены мы в одном – так просто она свой пост не оставит.

Анна Коваль

Присоединяйтесь к группе «Обозреватель Криворожский» на Facebook, следите за обновлениями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео