Обозреватель Криворожский Новости Общество В криворізьких лікарнях вимагають готівку (Документи)

В криворізьких лікарнях вимагають готівку (Документи)

06-12-2017 10:40 2889 0 Общество

Перелік платних и безплатних послуг у криворізьких лікарнях як і раніше залишається інформацією таємною.

Цікавий експеримент в цьому плані провела відома криворізька активістка Людмила Кашубіна, що вирішила за усіма правилами пройти обстеження в лікарні . Про його результат жінка написала у соціальній мережі Facebook.

Ось що в неї вийшло: «Почала обстеження, щось трохи скрутило. Дію згідно вимогам. Пішла до сімейного лікаря, взала направлення до гастеролога на ФГС, зайшло до гастеролога записатися на чергу. Він каже " Беріть рушник і гривень 150- 200, за препарати. " Я питаю " А чек за це все дасте?" Бачу, що неочікуване таке для нього питання. Каже " Прийдете, я вам дам перелік що треба, купите і буде вам чек." Дав перелік і сказав куди і в яку аптеку йти і тільки там купувати.

Пішла, а там Секусепта нем а, це такий порошок , яким обробляють мед інструменти і я впевненна, його видають. Перед цим мала розмову з заступником головного лікаря з приводу того, що всі лікарі вторинної ланки просять приносити з собою все що кожному необхідно для його роботи. Коли сказала за офтольмолога та гастероскопіста, вона сказала, що лікарі самі за свої кошти купують необхідні матеріали для своєї роботи .Попросила її щоб вони нам, пацієнтам , показували чек, що вони дійсно самі купують все собі необхідне. Вона здивувалася, чомусь аж почервоніла. З чого б це?»

Читайте також: Сколько стоит в Кривом Роге «бесплатная» медицина

Людмила обурена: «Чому немає ніде інформації біля кабінету лікаря, що в нього є, а чого нема, щоб люди знали? Ось теж отримала відповідь. Тепер думаю, чи купити все це що в списку, чи піти до гол. лікаря за кошторисом, може все це там і є? Але ж це знову нерви і списометання. Судячи з відповідді, у медиків всього необхідного нема, але про це біля кабінетів не пишуть,чому?»

(Орфографія і пунктуація автора збережені, - прим. ред.)

З цими запитаннями вона звернулася у листі, відправленому до Міськздраву. Так що будемо чекати відповіді.

Читайте також: Бесплатные лекарства есть, но не для всех

Анна Коваль

Підписуйтесь на канал «Оглядач Криворізький» в Telegram, і будьте в курсі подій свого міста!

Приєднуйтесь до сторінки «Оглядач Криворізький» на Facebook, слідкуйте за оновленнями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео