Обозреватель Криворожский Новости Общество В фейковых митингах принимали участие работники коммунальных предприятий Кривого Рога

В фейковых митингах принимали участие работники коммунальных предприятий Кривого Рога

18-11-2016 14:47 935 0 Общество

Работники сразу двух криворожских коммунальных предприятий – «Криворожгазстрой» и ГПП «Кривбасводоснабжение» принимали участие в фейковых митингах «за и против Гречуха», которые проходили один возле здания Криворожской полиции, а второй – в Днепре под стенами областного управления полиции.

Об этом на страницах социальной сети «Фейсбук» сообщили известный криворожский активист Артем Морока и редактор газеты «Кривой Рог вечерний» Инна Иванченко.

Читайте также: Возле здания Криворожского отдела полиции прошел митинг «черного пиара» (ФОТО)

В первом случае «знакомое лицо» обнаружилось во время провокационного мероприятия и на видео за рабочим столом офиса «Криворожгазстрой» во время проводимого там обыска.

Во втором, по утверждению Иванченко, ей стало известно, что работников предприятия, которые в областном центре протестовали против назначения полковника Гречуха, заставили «задним числом» написать заявление о предоставлении им отпуска за свой счет на этот день. Дескать, руководство «не при делах».

Причиной этому, со слов Иванченко стало заявление, на имя начальника ГУПН в Днепропетровской области И. В. Репешко, в которых люди сообщали о том, что, «07.11.2016 в 8:30 начальникам відділів управління ДПП «КРИВБАСПРОМВОДОПОСТАЧАННЯ», а також деяким начальникам дільниць поступила вказівка: з кожного відділу виділити по три – два працівника, а з дільниць и служби охорони як можна більше людей (загалом 75 людей від підприємства) для поїздки в м. Дніпро.

О 9:50 в.о. генерального директора Прокопчук Єгор Олександрович разом з начальником служби безпеки підприємства Максимцем М., начальником юридичного відділу Сергієнко О.Ю. зібрав співробітників відділів і дільниць в актовій залі управління підприємства та пояснив мету поїздки в м. Дніпро. Співробітники служби охороні в залі присутні не були.

Прокопчук мету поїздки пояснив так: це зовсім не «принуділовка», просто необхідно створити масовку під приміщенням управління національної поліції в Дніпропетровській області в місті Дніпро для акції протесту проти можливого призначення на посаду керівника начальника поліції в м. Кривому Розі полковника поліції А. Гречуха.

Тому що при його керівництві були вириті та поцуплені водоводи загальною протяжністю 43 км. Справи по розслідуванню заморожені, розшукові заходи по пошуку винуватців не дали результатів. То ж якщо А. Гречух стане очільником Криворізької поліції, то буде продовжуватись те ж саме.

О 10:20 почалась посадка в автобуси: керували посадкою в транспортні засоби начальник служби безпеки підприємства М.Максимець, начальник юридичного відділу Сергіенко О.Ю. , помічник директора Царенко. Також прибули охоронці підприємства, причому майже половина з них була в нетверезому стані.

Як стало відомо представники служби охорони були після нічної зміни, а деякі з них були зняті з об’єктів підприємства які мають стратегічне значення не тільки для міста а й для прилеглих до нього районів.

Задіяні транспортні засоби:Автобус – 51 місце; мікроавтобус Спрінтер – 18 місць.

Учасники поїздки:
Працівники відділів та дільниць – 42 людини; служба охорони – 30 людей.

Організатори акції: 3 особи чоловічої статі та 2 особи жіночої статі.
Оскільки людей було більше ніж місць в автобусах, то частині людей прийшлось їхати деякий час до пгт. Широке стоячи. Потім в пгт Широке з’явився ще один автобус Спрінтер і частина людей перемістилась в нього.

О 13:10 частина співробітників підприємства прибула на вул. Червона (Красная) в м. Дніпро. «Акція протесту» розпочалась о 14:40. Начальник служби безпеки Максимець роздав плакати з гаслами «Гречух, где трубы?», «Гречух – позор Кривого Рога».

Організатори акції змушували працівників підприємства вигукувати вказані гасла, незважаючи на те, що Прокопчук казав, що люди потрібні лише для масовки.

В акції, крім працівників ДПП «КРИВБАСПРОМВОДОПОСТАЧАННЯ» та її організаторів, більше ніхто участі не приймав.

Після переговорів с керівництвом обласної поліції організатори акції об’явили, що кандидатура А. Гречуха на посаду начальника Криворізької поліції не розглядається. Потім о 15:30 по команді Максимця люди повернулись до автобусів.

На виїзді з міста Дніпро по вказівці Максимця мікроавтобуси зупинились біля автозаправки ОККО ніби для того, щоб зачекати на автобус. Після прибуття автобусу о 16:55 організатори акції в знак подяки через начальника служби безпеки підприємства М. Максимця передали пакети в яких знаходились їжа та алкогольні напої. Максимець особисто розподілив вміст пакетів по транспортним засобам в залежності від кількості людей (5 пляшок горілки на мікроавтобус , решта – в автобус).

Все вказане вище свідчить про те, що посадовими особами ДПП «КРИВБАСПРОМВОДОПОСТАЧАННЯ» скоєні кримінальні правопорушенні, за які передбачена відповідальність по статті 364 «Зловживання владою або службовим становищем» та статті 297. «Право на повагу до гідності та честі» КК України.

Просимо Вас, пан Репешко І.В., у відповідності до Українського законодавства провести досудове розслідування та передати матеріали до суду.

ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ, Працівники ДПП «КРИВБАСПРОМВОДОПОСТАЧАННЯ»

Я думаю, что исходя из вышесказанного, разумный человек сразу поймет, кому именно невыгодно, чтобы Андрей Гречух вернулся в свой рабочий кабинет на Почтовом проспекте.

Правоохранительным же органам стоит прислушаться к словам людей, волею своих руководителей превращаемых в «титушек», и принять к ним меры согласно действующего законодательства.

Светлана Ракита

 

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео