Обозреватель Криворожский Новости Происшествия В Кривом Роге через Интернет продают некачественный товар (Фотофакт)

В Кривом Роге через Интернет продают некачественный товар (Фотофакт)

21-07-2017 18:11 1589 0 Происшествия

Доверяй, но проверяй, особенно если дело идет о купле-продаже.

Эту простую истину на своем горьком опыте усвоил криворожанин Денис Лопатинский, рискнувший через OLX приобрести тент для предстоящего отдыха.

Как пишет он социальной сети Фейсбук: «Вирішив Я пару тижнів тому, що для відпочинку мені потрібен тент, котрий захищав би від сонця чи дощу. Думав про туристичні, котрі мають велику площину, але можуть скластися до маленької сумочки, та передумав: і ціна незручна, і не користувався Я раніше тентами, тому не маю взагалі ніякого досвіду роботи з ними. А, як відомо, у користуванні будь-якою річчю є якісь свої тонкощі. Тому і вирішив, для початку, спробувати поліпропіленовий тент. Почав шукати тенти у Кривому Розі. Знайшов на OLX. Продавець Анна. Зателефонував. На тому боці, дійсно, відповів жіночий голос. Домовилися про купівлю-продаж. Мені ще й сказали, що акція і скинуть мені 10 грн від вартості».

Читайте также: Криворожские мошенники заменяют iPhone на кирпич прямо на почте

Далее, понадеявшись на порядочность продавщицы, молодой человек приехал в указанное время по указанному адресу и забрал пакет с покупкой, не проверив тут же качества товара. Развернув же его дома, Денис обнаружил, цитирую: «уздовж однієї з ліній згину дублюються прорізи (з них для наочності стирчать мої пальці)»

Далее были попытки связаться с мошенницей, но безрезультатно. Обманутый покупатель, конечно, написал жалобу на OLX, но деньги хотя это и не такая крупная сумма, вернуть ему вряд ли получиться.

Дабы в ловушку не попали другие люди, Денис сообщает следующее: «Окрім розгорнутого оголошення, де йдеться про тент 3х4м, є ще оголошення про тенти, тільки не на ім'я Анна, а – Сергій – той самий номер телефону. Якщо передивитися оголошення, то можна знайти й інші номери телефону Анни та Сергія, але усі вони перехрещуються – пов'язані. У Кривому Розі, на момент написання цієї публікації, вони єдині, хто продає через OLX тенти. Тому, або уникайте цих шахраїв, або ж перевіряйте товар на місці».

Читайте также: Как криворожанам не попасться в схему «развода» на OLX

Рекомендации простые, жаль, что часто усваиваемые лишь на собственном горьком опыте. 

Дарья Лебедева

Присоединяйтесь к группе «Обозреватель Криворожский» на Facebook, следите за обновлениями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео