Обозреватель Криворожский Новости Общество В Кривом Роге снесут долгострой, где погиб ребенок (Фото)

В Кривом Роге снесут долгострой, где погиб ребенок (Фото)

04-10-2017 14:32 3278 0 Общество

Смерть ребенка, несколько трупов и пара килограммов наркотиков – вот что нужно в Кривом Роге, чтобы долгострой признали непригодным к эксплуатации.

Как сообщается на странице партии «Сила Людей» в Facebook: «Депутат Криворізької міськради Сергій Попович повідомив, що наразі йде підготовка проекту рішення з демонтажу небезпечної для мешканців Східного недобудови на Сімонова,16 — прикладу двадцятирічного безладу і безвідповідальності. І все це стало можливим після 1,5 року численних походів по кабінетах.

Член партії «Сила Людей» Арамаис Касумян, який минулого року брав безпосередню участь у зборі підписів мешканців за знесення недобудови, розповів: «Потворна недобудова у своєму послужному списку має кілька нещасних випадків, зокрема смерті дитини, багато травмованих, кілька кілограмів наркотиків, прийнятих прямо на території руїн, трупи (кажуть слугував аналогом «кар’єру» початку 90-х років), і відповідно, є психологічною травмою кількох тисяч людей, змушених усе це спостерігати роками». 

За рік зусиль змінилися три начальники управління комунальною власністю, але майже нічого не змінилось щодо статусу недобудови. Близько півроку тому партійці вкотре підняли це питання, була призначена техекспертиза, у результаті якої залишки будівлі були визнані непридатними для експлуатації.

Далі ще рішення сесії, виділення коштів, знос недобудови, прибирання території після зносу… Сергій Попович упевнений: щоб довести справу до переможного кінця, треба ще запастися терпінням, витримкою, а головне, не послаблювати контроль, без якого, на жаль, нині нічого робитися не буде».

Читайте также: Заместитель городского головы Кривого Рога совершил экскурсию по долгостроям

А теперь вопрос: осудил ли суд чиновников, по вине которых погиб малыш? Вероятнее всего трагедию списали на несчастный случай и недосмотр родителей.

И еще, сколько таких опасных объектов разбросано по всему Кривому Рогу? Неужели должны погибать люди, для того, чтобы ответственные, получающие зарплаты лица начали выполнять свои обязанности?!

Дарья Лебедева

Присоединяйтесь к группе «Обозреватель Криворожский» на Facebook, следите за обновлениями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео