Обозреватель Криворожский Новости Общество «Валєра топив за Вілкула» — відомий український волонтер про колишнього очільника Криворізької поліції

«Валєра топив за Вілкула» — відомий український волонтер про колишнього очільника Криворізької поліції

27-12-2016 12:50 1115 0 Общество

Як стало відомо 24 грудня в.о. керівника Нацполіції Вадим Троян представив особовому складу Черкаського обласного управління нового керівника — Валерія Лютого, який до цього очолював Криворізьке міське управління.

Як зазначає відомий український волонтер Роман Сініцин: «Валєру у суботу призначили керівником. Тихо, без зайвого шуму і анонсів призначили. Без преси і громадських слухань. Попри те, що громадськість ще місяці півтора тому протестувала. Шини палили. З кабінету Валєру виносили. Тоді його не призначили».

Читайте також: Колишній очільник криворізької поліції винирнув в Черкасах


Щодо головування Лютого в Кривому Розі Роман зазначає: «В 2015 був керівником міліції Кривого Рогу. Топив там на виборах за старшого Вілкула. На виборих була купа порушень, карусєлі, вкидування бюлетенів, тітушня і ментовська криша у ригів. Валєра забезпечував. Вже у квітні 2016р. Валєру старий риг і сєпар Вілкул нагородив... нагрудним знаком «За Заслуги перед містом». Валєра заслужив».

Читайте також:Валерий Лютый идет на повышение. Кто возглавит полицию Кривого Рога?


Не дивлячись на те, що на тестуванні загальних навичок (логіка, прості логічні конструкції, задачки різні) Лютий набрав 14 балів з 60 і його було рекомендовано до пониження, він зайняв посаду голови обласного управління. 


«Та й авакову глибоко пох на громадськість, причому давно» — іронізує щодо цього призначення Роман.

Віктор Короп

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео