Обозреватель Криворожский Новости Общество Який вигляд має найкраща опорна школа України? (Фото)

Який вигляд має найкраща опорна школа України? (Фото)

16-09-2017 12:22 1143 0 Общество

Селищу Петриківка, що на Дніпропетровщині, цього року пощастило з новою школою. Мультимедійні класи, медіатека і кардинально новий підхід навіть до оформлення та планування території.

Новеньку школу у Петриківці, як і прийнято, відкрили 1 вересня. Прикметно, що тут навчатимуться і дітки з особливими потребами – для них не лише адаптовано простір, але і створено першу в Україні ресурсну кімнату.

«Два сучасних бук-кроссінг на 1 500 книг. Сходи з трьома формами неправильних дієслів. І увага до кожної дрібниці від таблиці на вході в школу, до сучасних книг в бук-кроссінг. Це краща опорна школа України» – відзначив на своїй сторінці у соцмережі радник голови Дніпровської ОДА Юрій Голик.

Читайте також: Криворожские чиновники оставили погром в школе (Фото)

Знаючи про те, що відбувається зі школами Кривого Рогу нам ще дуже і дуже довго не світить така школа. Залишається тільки милуватися світлинами з інших більш розвинутих і прогресуючих країн.

Знаючи про те, що відбувається зі школами Кривого Рогу нам ще дуже і дуже довго не світити подібна школа. Залишається тільки милуватися світлинами з інших більш розвинутих регіонів України і прогресуючих країн світу.

Читайте также: Школа искусств Центрально-Городского района после ремонта стала местным «Чернобылем»

Фото: Юрій Голик

Джерело: "Українській контент"

Приєднуйтесь до групи «Оглядач Криворізький» на Facebook, слідкуйте за оновленнями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео