Обозреватель Криворожский Новости Общество За амброзию на приусадебном участке будут штрафовать

За амброзию на приусадебном участке будут штрафовать

07-07-2017 10:21 951 0 Общество

«Закликаємо суб’єктів господарювання усіх форм власності, що здійснюють свою господарську діяльність на території міста та містян до боротьби з карантинними рослинами!»

С таким призывом к жителям Кривого Рога обратились сотрудники управления по благоустройству и жилищной политике Криворожского горисполкома.

Как пишется в обращении: «У період цвітіння амброзії від цього захворювання страждає величезна кількість людей з такими ознаками: втрачається працездатність, набрякають слизові оболонки верхніх дихальних шляхів та очі, з’являється нежить і сльозотеча, розвивається астма.

Від материнської рослини насіння може переноситися на значні відстані з водними потоками (талими водами навесні, по струмках, ярах, річках). Розповсюдженню бур’яну сприяють вітер, птахи, для яких насіння амброзії є кормом, транспорт (колеса автомашин, і інших транспортних засобів). 

Читайте также: Жители Кривого Рога не хотят бороться с амброзией (Фото)

Враховуючи велику шкоду амброзії полинолистої для здоров’я людей, боротьба з нею є одним з найважливіших завдань всіх землекористувачів.

Нагадуємо Криворіжцям про обов’язки як суб’єктів господарювання різної форми власності, органів самоорганізації населення, мешканців району, що на земельних ділянках, наданих їм на правах власності чи користування, закріпленій території за укладеними договорами з балансоутримувачами, присадибній ділянці щодо виконання регулярного косіння газонів, ужиття заходів боротьби з карантинними та іншими бур’янами, зокрема амброзією, які визначені Правилами благоустрою у місті Кривому Розі.

За Правилами благоустрою визначено: прибирати та утримувати територію необхідно від межі відведеної земельної ділянки до проїжджої частини вулиці, а у випадках, коли земельна ділянка не межує з проїжджою частиною вулиці або відстань до проїжджої частини вулиці значна, - на відстані 15 метрів від межі відведеної земельної ділянки».

Читайте также: Из бюджета Кривого Рога выделяются деньги на исследование методов борьбы с амброзией

Впрочем, для нерадивых хозяев предусмотрены вполне конкретные и весомые штрафные санкции. Законодательством предусмотрено наложение штрафа за непринятие мер по борьбе с сорняками на граждан от 340 до 1360 грн. и на должностных лиц, граждан – субъектов предпринимательской деятельности – от 850 до 1700 грн. (ст. 152 Кодекса Украины об административных правонарушениях).

Подготовила Дарья Лебедева

Присоединяйтесь к группе «Обозреватель Криворожский» на Facebook, следите за обновлениями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео