Обозреватель Криворожский Новости Общество Жители дома по улице Станкова выиграли суд над «Днепропетровскгазом» (Фото)

Жители дома по улице Станкова выиграли суд над «Днепропетровскгазом» (Фото)

25-07-2017 10:11 845 0 Общество

Почти годовой конфликт между жителями дома 13 по улице Станкова и ПАО «Днепропетровскгаз» закончился полной и безоговорочной победой рядовых криворожан над газовым монополистом.

Как сообщается в социальной сети Фейсбук на странице «Першого криворізького центра з надання безоплатної вторинної правової допомоги»: «Рішення Інгулецького районного суду у справі мешканців будинку 13 по вул.Станкова проти ПАТ "Дніпропетровськгаз" - на користь позивача.

Вітаємо мешканців, які вистояли, начальника відділу представництва Першого криворізького центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимира Шишова, який представляв інтереси мешканців та всіх-всіх, причетних до відстоювання прав людей у цій справі. Люди понад 10 місяців без газу, судовий розгляд тривав близько 8 місяців, понад 20 судових засідань. ПЕРЕМОГА!!! 

Читайте также: Криворожские власти выразили солидарность с голодающим жителям (Фото)

ІНГУЛЕЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ВИРІШИВ:

Позов позивача до ПАТ "Дніпропетровськгаз" про визнання дій незаконними, заборону встановлювати загальнобудинковий лічильник, зобов'язання встановити лічильник, визнання недійсним Акта про порушення та стягнення збитків та моральної шкоди - задовольнити.

Визнати незаконними дії працівників Широківської дільниці Нікопольського УЕГГ ПАТ "Дніпропетровськгаз" щодо припинення газопостачання природного газу у буд.13 по вул.Станкова і безпосередньо на об'єкт побутового споживача гр.К.

Визнати незаконними дії щодо встановлення загальнобудинкового вузла обліку природного газу на ввідному газопроводі та заборонити встановлення загальнобудинкового вузла обліку газу на буд.13 по вул.Станкова.

Читайте также: Криворожане без газа идут на крайние меры (Фото)

Зобов'язати ПАТ"Дніпропетровськгаз" відповідно до ч.1 ст.6 Закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" обладнати квартиру позивача індивідуальним лічильником газу.

Визнати недійсним Акт про порушення.

Стягнути з ПАТ "Дніпропетровськгаз" на користь позивача збитки в розмірі недовідпущеного об'єму газу на суму 361 грн.40 коп.

Стягнути з ПАТ "Дніпропетровськгаз" на користь позивача моральну шкоду у розмврі 10000 грн. і судовий збір на користь держави 3840 грн».

Читайте также: Суд удовлетворил два иска криворожан против «Криворожгаза»

Напомним, что в сентябре прошлого года жители дома незаконно были отключены от подачи газа, за отказ ставить общедомовой прибор учета. И хотя победа закона на первый взгляд очевидна, нам очень хотелось бы знать, когда все же начнется установка индивидуальных счетчиков или юристы ПАО «Днепопетровскгаз» станут, как и раньше «тянуть резину», выискивая всевозможные лазейки, дабы не выполнить решение суда.

Анна Коваль

Присоединяйтесь к группе «Обозреватель Криворожский» на Facebook, следите за обновлениями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео