Обозреватель Криворожский Новости Общество Жители микрорайона Ингулец требуют прекратить незаконную застройку (Фото)

Жители микрорайона Ингулец требуют прекратить незаконную застройку (Фото)

23-10-2017 19:07 1556 0 Общество

Хаотичная застройка центра микрорайона Ингулец уже не только временными, но и капитальными сооружениями вызвала протест активистов и местных жителей.

Как сообщается на странице общественного союза «Спільна мета» в Facebook: «Багато хто з інгульчан, дивлячись на те, що відбувається на центральній площі мікрорайону біля "Коопмаркету" звертаються до нашої спілки з питаннями: "Що робиться? куди дивиться влада? чому центр Інгульця захаращується не тільки тимчасовими спорудами, але вже й капітальними?"

Майже більше року тривають "взаємовідносини" активістів нашої спілки, депутатів від "ПП "Сила людей" та пересічних громадян Інгульця з органами місцевого самоврядування, прокураторою, відділом Державного архітектурного контролю за будівництвом у місті щодо правомірності встановлення споруд на Інгульці. Численні звернення та поїздки до міськвиконкому, вимоги надіслати комісіїї з перевірки, висновки комісій щодо правомірності дій ФОП Авдєєнко О.В..

А вони наступні: Так звані "тимчасові споруди" розміром більше нормативних 30 м2 "Аврора" та "Акумулятори" розміщені без дозвільних документів ( хоча на руках у підприємця є паспорт прив'язки з підписом пана Гнатовського, який зараз втік з міста)- це підтверждено врешті решт й комісією райвиконкому з рекомендаціями демонтувати споруди!; 2 мега- споруди, що будуються між коопмаркетом та "Новою лінією" за думкою підприємця - вони тимчасові (тобто такі, що можуть бути легко пересунуті з місця), за висновком сеціалістів відділу Державного контролю- капітальні, на що дозволу не давалося.

Але ж підприємець не згоден та подав до суду на обидві інстанції. при цьому відбувається дивна картина: він прагне справедливого рішення суду, а сам не з'явився на його засідання, посилаючись на хворобу. Дійсно. може з кожним таке бути. Але з цієї причини наступне засідання суд переносить на 29 листопада!!! Виникає логічне питання: чому, не дивлячись на те, що триває судовий процесс з його ж ініціативи, підприємець прискореними темпами продовжує будівництво?»

Читайте также: В Днепре полицейские охраняют частный киоск российского предпринимателя (Фото)

Нам эта истории кажется более чем непонятной и загадочной, хотя так называемые МАФы построенные вопреки каких-либо архитектурных и санитарных норм давно уже заполонили не только площади, но даже тротуары Кривого Рога, делая затруднительным передвижение пешеходов. Причем, власти города этого не замечают, а потому ни каких мер не принимают.

Анна Коваль

Присоединяйтесь к группе «Обозреватель Криворожский» на Facebook, следите за обновлениями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео