Обозреватель Криворожский Новости Общество Звільнив АТОшника? Отримай кримінальне провадження

Звільнив АТОшника? Отримай кримінальне провадження

13-12-2016 16:41 873 0 Общество

За незаконне звільнення 21 працівника ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг», що проходили військову службу у Збройних Силах України, розпочато кримінальні провадження.

Про це повідомляє Генеральна прокуратура України.

Криворізькою місцевою прокуратурою № 1 здійснюється процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях, розпочатих за фактами грубого порушення законодавства про працю посадовими особами ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг» (ч.1 ст.172 КК України).

Читайте також: Тем не менее. «ArcelorMittal Кривой Рог» отмечает улучшение ситуации с возмещением НДС

Діючим законодавством передбачено збереження робочого місця, посади та середньої заробітної плати за працівниками, яких було призвано під час мобілізації для проходження строкової військової служби у Збройних Силах України. Проте посадові особи вказаного підприємства, порушуючи вимоги законодавства про працю, незаконно звільнили 21 працівника у період проходження ними строкової військової служби.

Слідством встановлено, що незаконні рішення про звільнення військовослужбовців приймали 14 начальників структурних підрозділів зазначеного підприємства, яким наразі готується повідомлення про підозру у вчинення даного злочину.

Читайте також: АрселорМиттал Кривой Рог: «Обещаем переобещать обещания» (ФОТО)

Вісім незаконно звільнених військовослужбовців з метою поновлення своїх прав звернулися з відповідними позовними заявами до місцевих судів, які погодившись з доводами заявників, зобов’язали підприємство поновити на роботі звільнених та виплатити їм грошові кошти за час вимушеного прогулу.

Наразі досудове розслідування у одному з вказаних кримінальних проваджень завершено, обвинувальний акт скеровано до Дзержинського районного суду м. Кривого Рогу для розгляду, який відбудеться 16 грудня 2016 року.

Віктор Короп

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео